آخرین اخبار

حاجی‌ در تذکری شفاهی: کتمان آمار نرخ رشد نشانه تعمیق رکود است

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه وبرخوار در مجلس گفت: کتمان آمار نرخ رشد تولید ملی در سال ۹۴ نشان‌دهنده تعمیق رکود در سال جاری است. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی امروز سه‌شنبه (۲۵ اسفند) در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس گفت: اگر بارها شعار اقتصاد […]

اشتراک گذاری
25 اسفند 1394
کد مطلب : 21552

201603102367718461_Orig

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه وبرخوار در مجلس گفت: کتمان آمار نرخ رشد تولید ملی در سال ۹۴ نشان‌دهنده تعمیق رکود در سال جاری است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی امروز سه‌شنبه (۲۵ اسفند) در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس گفت: اگر بارها شعار اقتصاد مقاومتی داده شود و صدها جلسه در این باره تشکیل شود ولی وضعیت تولید داخلی بهتر نشود، اگر واردات از خارج کاهش نیابد، اگر نقدینگی واحدهای تولیدی فراهم نشود، اگر اخراج کارگران ادامه یابد، اگر روز به روز به عده جوانان تحصیلکرده خانه‌نشین اضافه شود، در واقع نسخه نجات‌بخش اقتصاد مقاومتی عملی نشده است.

وی ادامه داد: کتمان آمار نرخ رشد تولید ملی در سال ۹۴ نشان دهنده تعمیق رکود در سال جاری است و با انکار رکود،‌رکود حل و رفع نمی‌شود.

حاجی‌دلیگانی در مجلس شورای اسالمی گفت:‌ از دولت می‌خواهم همانطور که ۲۵ میلیون تومان وام برای فروش خودرو گذاشتند وام‌های قرض الحسنه نیز برای دختران عقد شده‌ای بگذارند که به جهت ناتوانی در خرید وسایل اولیه زندگی سالیان سال است که به خانه بخت نرفته‌اند و در خانه پدر و مادر مانده‌اند.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه وبرخوار انتظار از دولت را اقدام عملی جهت برخورداری عادلانه از منابع کشور برای همه مردم برشمرد و گفت: دولت یکسان‌سازی دریافتی بازنشستگان تأمین اجتماعی را فورا اجرا کند و ظلم رفته به بازنشستگان پیش از موعد را جبران کند.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *