آخرین اخبار

حاجی در گرگاب: چه جایگاهی برای یک مدیر شهرستانی است که حاضر به شنیدن حرف مردم نیست؟

حماسه سازان ، جمعی از اهالی گرگاب در اولین حضور حسینعلی حاجی پس  از انتخابات مجلس دهم در ورودی این شهر با ذبح گوسفند وسلام و صلوات از وی استقبال کردند. نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی سپس به زیارت قبور مطهر شهدا رفت  و در […]

اشتراک گذاری
23 اسفند 1394
کد مطلب : 21538

حماسه سازان ، جمعی از اهالی گرگاب در اولین حضور حسینعلی حاجی پس  از انتخابات مجلس دهم در ورودی این شهر با ذبح گوسفند وسلام و صلوات از وی استقبال کردند.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی سپس به زیارت قبور مطهر شهدا رفت  و در حالیکه از سوی مردم همراهی می شد بهترین دوستانش را از زمان دفاع مقدس، شهدای آرمیده در گلزار شهدای گرگاب عنوان کرد و بر سر تعدادی از همرزمان شهیدش به ذکر خاطرات کوتاهی از آنان پرداخت

وی سپس بهمراه مردم راهی مسجد جامع این شهر شد تانماز جماعت مغرب و عشاء را به امامت حجت الاسلام و المسلمین رجبیان اقامه کند.

حاج شیخ علی رجبیان پس از عرض خیر مقدم به منتخب مردم در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، زحمات ایشان را قابل تقدیر دانست و افزود: همین  پیگیری حضرتعالی برای  تخصیص آب کانال که پس از سالها مزارع تفتیده این کشاورزان زحمتکش را سیراب کرد تحسین برانگیز بود، اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب، احداث کلانتری و اورژانس که عن قریب انجام خواهد شد به همت جنابعالی بود و مردم شریف گرگاب، مردمی قدردان هستند و رأی بالایی که به جنابعالی دادند در جهت حق شناسی و تقدیر از فعالیت  شما بود.

ایشان اعتماد حداکثری مردم گرگاب به حاجی را به طور طبیعی باعث افزایش توقع ارزیابی کرد و ادامه داد: هوادار این مردم خوب باشید همچنان که قبلاً بوده اید و با اخذ اعتبار ملی، مانع تحمیل هزینه محلی بر مردم شوید.

حجت الاسلام رجبیان با بیان  اینکه ما از تدین، تفکر و پشتکار حضرتعالی خبر داریم خاطرنشان ساخت: نسبت به وضعیت فعلی فرهنگی کشور انتقاد جدی به دولت و مجلس داریم و توقع داریم در جهت بهبود این وضع  تلاش کنید، طرح بدهید هر چند مصوب نشود اما طرح آن باعث  حساس شدن مسئولان نسبت به این موضوعات خواهد شد.

پس از سخنان ایشان، ذکر «یا علی مدد» بعنوان شعار انتخاباتی حسینعلی حاجی لحظاتی توسط جمعیت  انبوه  حضار طنین انداز شد.

منتخب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه، هدف از حضور خود در جمع مردم را تشکر ازخلق حماسه آنان عنوان کرد و افزود:اینکه قریب به اتفاق همه مردم این شهر حقیر را انتخاب کردند و رأی حداکثری دادند قابل تقدیر است و دراین راه از زحمات آشکار و شبانه روزی تان تشکر می کنم، خیلی ها تلاش هایی کردند که غیر از خدا کس دیگری ندید یا توسل پیدا کردند به ائمه هدی علیهم صلوات الله،یا نذر کردندویا روزه گرفتند و بنده از همه  مجاهدت های خاموشتان هم سپاسگزارم.

حاجی به تدوین برنامه ۴ ساله حماسه دوم اشاره کرد و ادامه داد: در سطح کلان، دفاع از حریم ولایت ، حمایت از دولت برای اجرای اقتصاد مقاومتی برای حل مشکلات معیشتی مردم  و ایجاد اشتغالزایی، پیگیری رفع تبعیضات ناروا و اجرای عدالت اجتماعی و رسیدگی برای حل معضلات فرهنگی از اولویت های برنامه حماسه دوم است.

ایشان توجه به توانمند سازی ادارات برای رسیدگی به امور مردم را لازم دانست و تأکید کرد: وقتی نماینده مردم که برابر لایحه خدمات کشوری جایگاه یک وزیر را دارد خود را خادم مردم دانسته و حداقل پای حرف دل آنها می نشیند چه جایگاهی برای یک مدیر شهرستانی وجود دارد که حاضر به شنیدن  حرف مردم نیست؟ مدیران و مسئولان باید پاسخگو باشند و هرکس بخواهد برای مردم کلاس بگذارد در این شهرستان جایی ندارد. همه باید خودشان را بدهکار مردم بدانند.

حسینعلی حاجی در پایان از لطف  و عنایت مردم این شهر مجدداً تقدیر کرد و متقابلاً لوح تقدیری به پاس زحمات ۴ ساله به ایشان اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *