آخرین اخبار

امام جمعه حبیب آباد: جناب آقای حاجی نماینده ای، صادق، ارزشی، ولایتمدار و انقلابی است.

حماسه سازان ، شامگاه پنج شنبه۹۴/۱۲/۲۰مسجد امام صادق (ع) شهر حبیب آباد میزبان نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بود. پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام و المسلمین مومنی ،امام جمعه محترم حبیب آباد ،منتخب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی […]

اشتراک گذاری
23 اسفند 1394
کد مطلب : 21530

حماسه سازان ، شامگاه پنج شنبه۹۴/۱۲/۲۰مسجد امام صادق (ع) شهر حبیب آباد میزبان نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بود.

پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام و المسلمین مومنی ،امام جمعه محترم حبیب آباد ،منتخب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دقایقی به ایراد سخن پرداخت.

ایشان ضمن تقدیر از حضور حماسی و با شکوه مردم در انتخابات  هفتم اسفندماه ، از ابراز محبت اکثریت قاطع اهالی حبیب آباد در اعتماد دوباره تجلیل کرد و افزود: پیروزی اصلی متعلق به شما مردم عزیز است، از زحمات ارزشمندتان صمیمانه سپاسگزارم و بویژه از امام جمعه محبوب و شجاع این شهر حضرت حجت الاسلام و المسلمین مومنی که باعث افتخار این دیار است قدردانی می کنم.

حسینعلی حاجی به تشریح برنامه دوره دوم نمایندگی خود پرداخت و افزود: اولویت اول، در سطح کلان کشور، حمایت از دولت و مطالبه از او در جهت اجرای اقتصاد مقاومتی به منظوررونق کسب و کار و نتیجتاً بهبود وضعیت معیشتی مردم است.

وی عدالت اجتماعی و رفع تبعیضات ناروا را سرفصل دوم پیگیری های کلان خود دانست و تصریح کرد: سروسامان دادن به اوضاع فرهنگی جامعه ، پیگیری امور مربوط به جوانان مخصوصاً ازدواج آنها، توسعه فضاهای ورزشی، اصلاح وضع ادارات  و نظارت بر عملکرد  مسئولان اولویت  های دیگر حماسه دوم است.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی همچنین خواستار استفاده از نظرات نخبگان، تذکرات، انتقادات و پیشنهادات مردم و تقویت گروه مشورتی حبیب آباد شد.

پس از سخنان منتخب انتخابات دهم مجلس، امام جمعه محترم حبیب آباد، حاجی را نماینده ای خدوم، صادق، ارزشی ولایتمدار و انقلابی خواند و اظهار داشت: حضور مستمر در بین مردم و فعالیت چشمگیر در مسند نمایندگی مجلس از ویژگی های بارز ایشان است و این ویژگی نشان داد جناب آقای حاجی به فرمایش مقام معظم رهبری عمل کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین مومنی چشم پوشی ایشان از امکانات مباح بیت المال را صفتی بارز و اخلاقی برشمرد و تأکید کرد: باعث افتخار ماست که نماینده ارزشی مان از همه امکاناتی که می توانست داشته باشد چشم پوشید و فقط خدمت کرد و باید خداقوتی به ایشان گفت برای چهار سال آینده که انشاالله محکم تر از این دوره در راه خدمت به مردم تلاش خواهند کرد از شما مردم عزیز حبیب آباد تشکر می کنم بخاطر اعتماد مجددتان به جناب حاجی و رأی بسیار بالا، بگذریم از تخریب ها و تهمت هایی که زده شد اما مقلب القلوب خداست و خدا دلهای مردم را به سمت ایشان هدایت کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *