آخرین اخبار

حاجی در میمه: گفتمان خدمت به مردم با منش تقوا محور پیروز شد.

حماسه سازان ، عصر روز پنج شنبه ۹۴/۱۲/۱۳جمعی از اهالی بخش میمه در محور اتوبان اصفهان- تهران (روبروی روستای ونداده) از منتخب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی استقبال و ایشان را تا محل ستاد تبلیغاتی میمه و از آنجا تا مسجد جامع میمه همراهی کردند. نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت امام جمعه محترم […]

اشتراک گذاری
17 اسفند 1394
کد مطلب : 21496

حماسه سازان ، عصر روز پنج شنبه ۹۴/۱۲/۱۳جمعی از اهالی بخش میمه در محور اتوبان اصفهان- تهران (روبروی روستای ونداده) از منتخب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی استقبال و ایشان را تا محل ستاد تبلیغاتی میمه و از آنجا تا مسجد جامع میمه همراهی کردند.

نماز جماعت مغرب و عشاء به امامت امام جمعه محترم میمه و وزوان اقامه گردید و پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید توسط پدر شهید بیکیان و ایراد سخنرانی توسط آقای غلامعلی اسماعیلی، حجت الاسلام و المسلمین زمانی طی سخنان کوتاهی با تمجید از حضور باشکوه مردم در حماسه هفتم اسفندماه گفت: بسیاری در داخل و خارج کشور تلاش کردند تا موازنه را برهم بزنند اما در شهرستان ما مردم پاسخ کوبنده ای به آنها دادند و یک نماینده ارزشی، ولایتمدار و در خط امام و رهبری را برای بار دوم به مجلس فرستادند.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی نیز از حضور حماسی مردم تقدیر کرد و اظهار داشت: شما اعتقادی وارد صحنه شدید و پیروز شدید. روحیه اخلاق مدارانه شما مانع از سوء استفاده شد و چون رضای خدا مدنظر بود، موفق شدید. در این انتخابات گفتمان خدمت به مردم پیروز شد، گفتمانی که منش تقوا محور داشت.

وی ادامه داد: خدمت به بندگان خدا باعث رضایت خداست. در واقع مردم پیروز شدند نه بنده، نه یک فرد، نه یک گروه و آنچه بایستی در آینده مدنظرمان باشد تداوم خدمت رسانی به این مردم خوب و همیشه درصحنه است.

حسینعلی حاجی در پایان ضمن تأکید بر اینکه مصرانه پای ارتقای بخش ایستاده است، اهداف تعیین شده برای نمایندگی در دوره دهم مجلس را که برایش عنوان “حماسه دوم” تعیین کرده، تشریح کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *