آخرین اخبار

حاجی در جمع آذربایجانی های مقیم شاهین شهر

حماسه سازان ، شامگاه روز پنج شنبه ۹۴/۱۲/۱۳حسینیه چهارده معصوم (ع) شاهین شهر، مملو از آذری زبان هایی بود که مشتاقانه منتظر حضور منتخب انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جمع خود بودند. حاجی که پس از شرکت در مراسم شکرگزاری انتخابات دهم در بخش میمه و انجام مصاحبه در رادیو پارک خود را […]

اشتراک گذاری
17 اسفند 1394
کد مطلب : 21490

حماسه سازان ، شامگاه روز پنج شنبه ۹۴/۱۲/۱۳حسینیه چهارده معصوم (ع) شاهین شهر، مملو از آذری زبان هایی بود که مشتاقانه منتظر حضور منتخب انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جمع خود بودند.

حاجی که پس از شرکت در مراسم شکرگزاری انتخابات دهم در بخش میمه و انجام مصاحبه در رادیو پارک خود را به این جلسه رسانده بود برای عزیزان آذری دقایقی سخنرانی کرد.

وی حماسه سازان انتخابات هفتم اسفندماه را لایق بهترین درودها دانست و تصریح کرد: عزم و همت وصف ناشدنی و اتحاد مثال زدنی عزیزان آذری زبان در این حماسه با شکوه بسیار حائز اهمیت و قابل ستایش بود. کسانیکه صادقانه پای کار ایستادند و برای رضای خدا از هیچ کوششی فروگذار نکردند.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی حل مشکلات مردم را در گرو تلاش همه جانبه دولتمردان خواند و تأکید کرد: شرایطی که دولت محترم می خواست برایش فراهم است. مجلس خود را برای کمک همه جانبه به دولت آماده می داند و هرکجا نیاز به قانونگذاری و ایجاد ریل قانونی برای حرکت شتابان قطار حل مشکلات است، این آمادگی وجود دارد.

منتخب انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پایان، نخبگان و فرهیختگان را به مساعدت فکری و کارشناسی در جهت حل مشکلات منطقه و کشور فراخواند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *