آخرین اخبار

رئیس کل دیوان محاسبات کشور به آقای حاجی تبریک گفت

حماسه سازان ، امین حسین رحیمی رئیس کل دیوان محاسبات کشور طی یک نامه رسمی انتخاب مجدد آقای حاجی به عنوان نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره دهم مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت. در این نامه آمده است: مایه خرسندی است، بهترین تبریکات خود را به مناسبت […]

اشتراک گذاری
16 اسفند 1394
کد مطلب : 21481

حماسه سازان ، امین حسین رحیمی رئیس کل دیوان محاسبات کشور طی یک نامه رسمی انتخاب مجدد آقای حاجی به عنوان نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دوره دهم مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

در این نامه آمده است:

مایه خرسندی است، بهترین تبریکات خود را به مناسبت انتخاب مجدد جنابعالی به سمت نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ابراز نمایم. بی تردید انتخاب شایسته شما، بیانگر اعتماد کامل شریف و شهید پرور حوزه انتخابیه به سیاستهای حکیمانه و مدبرانه جنابعالی بوده که طی چهار سال گذشته همواره منشاء اثرات پر خیر و برکت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده اید.

امید است به یاری خداوند متعال و در پرتو فرامین مقاام معظم رهبری و با تکیه بر شرف انسانی خویش به عنوان پاسدار حریم اسلام و نگاهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و مبانی جمهوری اسلامی ایران و رهرو راستین شهدای گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ودیعه ای را که ملت شریف ایران به جنابعالی سپرده به عنوان امینی عادل پاسداری نموده و در انجام وظایف وکالت، امانت و تقوای الهی را رعایت نموده و همواره به استقلال و اعتلای کشور و حفظ حقوق ملت بیت المال و خدمت به مردم پایبند باشیم. از قانون اساسی دفاع نموده و در گفتارها، نوشتارها و اظهار نظرات، استقلال کشور و آزادی مردم و تأمین مصالح آنها را مد نظر قرار دهیم.

دیوان محاسبات کشور به عنوان نهاد نظارتی قوه مقننه، مفتخر است در سایه حمایت ها و ارشادت و راهنمایی های جنابعالی و به منظورفراهم نمودن زمینه لازم جهت رشد و توسعه اقتصادی و دستیابی به اهداف مندرج در افق چشم انداز بیست ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری عدالت اجتماعی، همچون گذشته با ارائه نقطه نظرات کارشناسی پیرامون طرحها و لوایح، ارائه گزارشات نظارتی از عملکرد مالی دستگاههای اجرایی و گزارش به هنگام تفریغ بودجه سالانه در اجرای جزء (۱) ماده (۲۲۱) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی و نمایندگان محترم را در تصویب قوانینی شفاف، موثر و کارآمد یاری رساند.

017

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *