آخرین اخبار

تشکر بازنشستگان پیش از موعد از آقای حاجی

حماسه سازان ،بازنشستگان پیش از موعد جمعی از ادارات و ارگان های دولتی طی یک نامه رسمی از آقای حسینعلی حاجی منتخب مردم در دوره دهم مجلس شورای اسلامی تشکر کرده و حمایت همه جانبه خود را از ایشان در مجلس دهم اعلام کردند. در این نامه آمده است: چه غرور آفرینند آن عزیزانی که […]

اشتراک گذاری
14 اسفند 1394
کد مطلب : 21456

حماسه سازان ،بازنشستگان پیش از موعد جمعی از ادارات و ارگان های دولتی طی یک نامه رسمی از آقای حسینعلی حاجی منتخب مردم در دوره دهم مجلس شورای اسلامی تشکر کرده و حمایت همه جانبه خود را از ایشان در مجلس دهم اعلام کردند.

در این نامه آمده است:

چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری در جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیده و خدمتگزاری را افتخاری بزرگ و پاسخگوئی را وظیفه ای مهم برای خویش دانسته و با تلاش و همت عالی در رابطه با حل مشکل و احقاق حقوق از دست رفته ۱۲ هزار نفر از بازنشستگان پیش از موعد که با اعتماد به روح حمایتی و تشویقی حاکم بر قانون بازنشسته گردیده اند، گام بر می دارند.

لذا به پیروی از فرامین الهی و باستناد کلام شریف معصوم « من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» وظیفه خود می دانیم از همت و تلاشهای بی شائبه و همه جانبه آن نماینده محترم تقدیر و تشکر نموده و انشاالله بتوانیم همواره پشتیبان و حامی شما در مجلس دهم باشیم.

از درگاه خداوند منان، توفیقات روز افزون جنابعالی در راه خدمت به آرمانهای مقدس حضرت امام خمینی (ره) که همانا خدمت به ایثارگران محرومین و آسیب دیدگان جامعه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد، مسئلت می نمائیم.

بازنشستگان پیش از موعد

بنیاد شهید و امور ایثارگران – کمیته امداد امام (ره) – هلال احمر – شرکت مخابرات- وزارت بازرگانی – وزارت نیرو – وزارت جهاد کشاورزی – سازمان مدیریت و برنامه ریزی و…   

016                                                                                                                                                                                                           

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *