آخرین اخبار

با تلاش آقای حاجی استرداد وجوه سپرده گذاران در تعاونی اعتبار ثامن الحجج (ع) در بانک مرکزی جمهوری اسلامی پیگیری شد.

حماسه سازان ،حسین نقره کار شیرازی به نامه نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در خصوص استرداد وجوه سپرده گذاران در تعاونی اعتبار ثامن الحجج (ع) پاسخ گفت. معاون رئیس بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در این نامه آورده است: احتراماً عطف به نامه شماره ۳۲۲۶۸ […]

اشتراک گذاری
14 اسفند 1394
کد مطلب : 21450

حماسه سازان ،حسین نقره کار شیرازی به نامه نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در خصوص استرداد وجوه سپرده گذاران در تعاونی اعتبار ثامن الحجج (ع) پاسخ گفت.

معاون رئیس بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در این نامه آورده است:

احتراماً عطف به نامه شماره ۳۲۲۶۸ مورخ ۹۴/۱۰/۲۷در خصوص استرداد وجوه سپرده گذاران در تعاونی اعتبار ثامن الحجج (ع) به استحضار می رساند: تعاونی مذکور فاقد مجوز فعالیت از بانک مرکزی بوده و این بانک در راستای تکلیف مصرح قانونی خویش مبنی بر ساماندهی بازار پولی، نسبت به طرح شکایت علیه مدیران آن تعاونی دایر بر اخلال در نظام اقتصادی کشور اقدام نموده و در حال حاضر پرونده مربوطه تحت کلاسه ۹۳۰۰۹۲ در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۲۲ تهران (امور اقتصادی) مطرح رسیدگی می باشد و دستور انسداد حساب های تعاونی نیز از سوی بازپرس پرونده صادر شده است.

ضمناً بازپرداخت وجوه سپرده گذاران نیز حسب دستورات مقام محترم قضایی براساس برنامه مدون از سوی این بانک در حال اقدام می باشد.

012

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *