آخرین اخبار

آقای حاجی: مجوز ساخت یک بیمارستان در برخوار از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گرفته شده است.

  به گزارش رویش نیوز حسینعلی حاجی دلیگانی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: شهرستان برخوار تخت بیمارستان دایر ندارد بهمین دلیل مجوز احداث یک بیمارستان از وزیر بهداشت گرفته شد. وی با بیان اینکه زمین بیمارستان هنوز مهیا نشده است ادامه داد: زمانیکه زمین بیمارستان تامین شود اعتبار لازم بمنظور ساخت آن […]

اشتراک گذاری
13 اسفند 1394
کد مطلب : 21441

IMG_7223

 

به گزارش رویش نیوز حسینعلی حاجی دلیگانی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: شهرستان برخوار تخت بیمارستان دایر ندارد بهمین دلیل مجوز احداث یک بیمارستان از وزیر بهداشت گرفته شد.
وی با بیان اینکه زمین بیمارستان هنوز مهیا نشده است ادامه داد: زمانیکه زمین بیمارستان تامین شود اعتبار لازم بمنظور ساخت آن گرفته و بیمارستان دولتی ساخته می شود.
وی که نماینده منتخب مردم دردهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی درشهرستان های برخوار و شاهین شهر و میمه نیز هست گفت: پیش بینی شده با اتمام برنامه های نیمه تمام ۱۵ هزار شغل بصورت مستقیم و ۱۰ هزار شغل غیر مستقیم در شهرستان برخوار ایجاد شود.
حاجی دلیگانی از جمله برنامه های نیمه تمام را مجتمع کیمیای شهر و توسعه منطقه صنعتی کمشچه خواند و افزود: مصوبه نهایی منطقه صنعتی اخذ شده و لازم است زیر ساخت های لازم در زمینه گاز، آب و برق برای آن فراهم شود.
شهرستان برخوار با حدود ۱۲۰ هزار نفر جمعیت در ۱۰ کیلومتری شمال اصفهان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *