آخرین اخبار

حاجی در آئین شکرگزاری پیروزی مردم: مدیرانی در این شهرستان جایگاه دارند که خود را نوکر مردم بدانند.

حماسه سازان ،مراسم شکرگزاری پیروزی مردم در انتخابات هفتم اسفندماه ۹۴ ویژه شهرستان شاهین شهر و میمه شامگاه شنبه ۹۴/۱۲/۸در حسینیه اعظم اباعبدالله الحسین (ع) شاهین شهر با حضور جمع کثیری از مردم برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین احمدی امام جماعت حسینیه ضمن عرض خیر مقدم به حضار و تبریک حماسه هفتم اسفندماه، حاجی […]

اشتراک گذاری
09 اسفند 1394
کد مطلب : 21398

حماسه سازان ،مراسم شکرگزاری پیروزی مردم در انتخابات هفتم اسفندماه ۹۴ ویژه شهرستان شاهین شهر و میمه شامگاه شنبه ۹۴/۱۲/۸در حسینیه اعظم اباعبدالله الحسین (ع) شاهین شهر با حضور جمع کثیری از مردم برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین احمدی امام جماعت حسینیه ضمن عرض خیر مقدم به حضار و تبریک حماسه هفتم اسفندماه، حاجی را مصداق «و منهم ینتظر» دانست و افزود:نظام اسلامی پایدار به برکت خون مجاهدانی است که جان خود را در راه حفظ آن هدیه کرده اند و آقای حاجی مصداق کسانی است که گرچه از این قافله جامانده است اما امروز مجاهدانه در راه خدمت به مردم تلاش می کند و دعا می کنیم خداوند پاداش او را شهادت فی سبیل الله قرار دهد.

قرائت پیام نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی و منتخب دوره دهم مقدمه ای بود تا عمویی رئیس ستاد تبلیغات انتخاباتی آقای حاجی در شاهین شهر و میمه، تقدیر و تشکری از فعالین در ستادها و هواداران داشته باشد.

وی با تمجید از حسن انتخاب مردم، رفتار ناشایست برخی در عرصه رقابت ۷ اسفند ۹۴ را تقبیح کرد و افزود:زر و زور و تزویر دست به دست هم داده بود تا مانع پیروزی مردم شود اما خداوند اراده ای غیر از این داشت و اخلاص شما مردم حرکت مذبوحانه آنان را ناتمام گذاشت.

در ادامه علی ضامن مسعودی رئیس کمیته های اقشاری ستاد انتخابات آقای حاجی از مردم تجلیل کرد و دکتر ابراهیمی عضو شورای اسلامی شاهین شهر نیز بیانیه ای قرائت نمود.

مرثیه سرای برادرجاموسی به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت بی بی دو عالم حضرت زهرا (س) مقدمه ای شد برای سخنان منتخب دهم مجلس شورای اسلامی

حسینعلی حاجی با ادای احترام به مقام شامخ شهدا و امام شهیدان و آرزوی سلامتی برای رهبر عزیز انقلاب خلق «حماسه ای دوباره» توسط حماسه سازان را سیلی محکمی به بدخواهان و دشمنان این مرز و بوم توصیف کرد و خاطرنشان ساخت: حضور حداکثری در انتخابات و افزایش تعداد آراء به خادم مردم، مهر باطلی بر بسیاری از تحلیل ها و گمانه زنی ها بود. مردم راه و گفتمان «خدمت» را تأیید کردند و صف بندی های سیاسی نتوانست آنها را فارغ از اینکه متعلق به چه حزب و گروهی هستند از مسیری که انتخاب کرده اند جدا کند.

ایشان با تقدیر از اعضای ستادهای تبلیغاتی، هواداران و رأی دهندگان حماسه ساز تصریح کرد: خادم شما نماینده همه مردم است چه آنهایی که به حقیر رأی داده باشند یا به رقبا یا حتی کسانی که اصلاً رأی نداده باشند و از امروز فصلی نو برای پیشرفت و اعتلای منطقه آغاز می شود.

حاجی در قسمت دیگری از سخنان خود حرکت براساس برنامه ریزی در راستای نیل به چشم انداز حماسه دوم را لازمه همکاری، مشارکت و همفکری همگانی دانست و اضافه کرد: در حماسه اول به بخش بزرگی از اهداف دست یافتیم و برای حماسه دوم تکمیل اهداف قبلی را در اولویت داریم.

وی وجود مدیرانی توانمند و مسئولینی خدمتگزار را برای پیشرفت منطقه لازم دانست و تأکید کرد:تنها مدیرانی در این شهرستان جایگاه دارند که خود را خادم و نوکر مردم بدانند، نه اینکه خود را برتر از مردم دانسته و برای خوشایند مدیران فرادستی، بر مردم فشار بیاورند.

منتخب دوره دهم مجلس شورای اسلامی، رقیبانی که با رعایت تقوا وارد عرصه انتخابات شدند و هواداران آنها را به همکاری و همفکری فراخواند و اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم به همت دولتمردان مرتفع شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *