آخرین اخبار

شهر آفتاب به احترام فرزندش تمام قد ایستاد

حماسه ای دوباره در راه است… خبری در راه است… عقربه های ساعت ۲۰:۳۰ را نشان می داد و انتظار ها به پایان رسید صدها نفر از اهالی شهر آفتاب (خورزوق) در ورودی تالار گل گندم فرزند خود را درآغوش گرفت ،شعارهای” یاعلی مدد” و “حاجی حمایتت می کنیم” به آسمان بلند بود. در میان […]

اشتراک گذاری
03 اسفند 1394
کد مطلب : 21175

حماسه ای دوباره در راه است…

خبری در راه است…

عقربه های ساعت ۲۰:۳۰ را نشان می داد و انتظار ها به پایان رسید صدها نفر از اهالی شهر آفتاب (خورزوق) در ورودی تالار گل گندم فرزند خود را درآغوش گرفت ،شعارهای” یاعلی مدد” و “حاجی حمایتت می کنیم” به آسمان بلند بود.

در میان انبوه هواداران ،راهی به سختی برای عبور باز شد و حسینعلی حاجی دقایقی برای حضار سخنرانی کرد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از اتحاد مردم خورزوق گفت : همت شما باعث شد که در اسفند سال ۹۰ دست به یک ایثار و بزرگواری مثال زدنی زدید و چنان حماسه ای آفریدید که در تاریخ این منطقه ماندگار شد .

وی با بیان اینکه امشب و این اجتماع باشکوه را بخاطر بسپارید افزود: خلق حماسه ای دوباره با این اتحاد و همدلی دست یافتنی است و پیروزی بزرگ نزدیک است .

حاجی ادامه داد : ای مردم شجاع وغیور در دوشهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار !به لطف خدا و حمایت های همه جانبه تان اقدامات بسیاری صورت گرفت که برخی از آنها آرزوی دهها ساله مردم بود و در ثواب تحقق این آرزوها شماها شریک هستید.

ایشان در پایان گزارشی از اقدامات انجام شده مهم در دو شهرستان و شهر خورزوق را برای مردم تشریح کرد و در میان ابراز عشق و محبت هوادارانش، این شهر را به مقصد شاهین شهر ترک کرد.

حماسه ای دوباره – یا علی مدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *