آخرین اخبار

حاجی در حسینیه اباعبدالله (ع) (بختیاری های شاهین شهر): خوشحالم اعلام کنم که خادم شما جزء ۱۰ نفر برتر مجلس است.

حماسه ای دوباره در راه است… خبری در راه است… حاجی در حسینیه اباعبدالله (ع) (بختیاری های شاهین شهر): خوشحالم اعلام کنم که خادم شما جزء ۱۰ نفر برتر مجلس است. نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی عصر روز پنج شنبه ۹۴/۱۱/۲۹با حضور در جمع پر […]

اشتراک گذاری
02 اسفند 1394
کد مطلب : 21136

حماسه ای دوباره در راه است…

خبری در راه است…

حاجی در حسینیه اباعبدالله (ع) (بختیاری های شاهین شهر): خوشحالم اعلام کنم که خادم شما جزء ۱۰ نفر برتر مجلس است.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی عصر روز پنج شنبه ۹۴/۱۱/۲۹با حضور در جمع پر شور مردم شاهین شهر و اقوام مختلف ساکن در این شهر گزارشی از عملکرد خود در دوره نهم ارائه کرد.

ایشان ضمن تمجید از حضورحماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب برای شرکت در انتخابات اسفندماه اشاره کرد و افزود: اصل شرکت در انتخابات موجب تضمین و تحکیم پایه های نظام اسلامی و سربلندی کشور عزیزمان ایران است اما باید توجه داشت که انتخاب اصلح یک وظیفه دینی است.

حاجی اقدامات صورت گرفته در جهت ایجاد اشتغال پایدار برای رفع نگرانی اصلی مردم یعنی بیکاری را تشریح کرد و خاطرنشان ساخت: با پیگیری هایی که صورت دادیم و اخذ مجوزهای مهم ۷ گانه از هیأت دولت، زمینه اشتغال بیش از ۱۵۰۰۰ نفر جوان فراهم می گردد.

ایشان در همین زمینه ادامه داد: رایزنی بالادستی و اخذ مجوزها با توجه به جایگاه نماینده مردم در مجلس صورت گرفته و انشاالله عملیان اجرایی این پروژه ها توسط دستگاههای دولتی و اجرایی آغاز خواهد شد.

حسینعلی حاجی در پایان به بیان برنامه هایش برای دوره دهم پرداخت.

حماسه ای دوباره – یا علی مدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *