آخرین اخبار

حاجی در مسجد فاطمیه شاهین شهر: حضور موثر و غیر منفعل در مجلس لازمه نمایندگی است.

حماسه ای دوباره در راه است… خبری در راه است… حاجی در مسجد فاطمیه شاهین شهر: حضور موثر و غیر منفعل در مجلس لازمه نمایندگی است. داوطلب نمایندگی دوره دهم مجلس شورای اسلامی شامگاه پنجشنبه ۹۴/۱۱/۲۹پس از اقامه نماز جماعت مغرب وعشاء در مسجد فاطمیه شاهین شهر در جمع نماز گزاران به ایراد سخن پرداخت. […]

اشتراک گذاری
01 اسفند 1394
کد مطلب : 21091

حماسه ای دوباره در راه است…

خبری در راه است…

حاجی در مسجد فاطمیه شاهین شهر: حضور موثر و غیر منفعل در مجلس لازمه نمایندگی است.

داوطلب نمایندگی دوره دهم مجلس شورای اسلامی شامگاه پنجشنبه ۹۴/۱۱/۲۹پس از اقامه نماز جماعت مغرب وعشاء در مسجد فاطمیه شاهین شهر در جمع نماز گزاران به ایراد سخن پرداخت.

وی با اشاره به توصیه های رهبر معظم انقلاب به نمایندگان مجلس مبنی بر سروقت حاضر شدن، در کمیسیون های تخصصی حضور فعال داشتن و سرگرم نشدن به هرکاری که در وظیفه نمایندگی خلل ایجاد می کند گفت: خادم شما مردم، به لطف خدا و حمایت های همه جانبه تان در دوره نهم مجلس یکی از ۱۰ نفر برتر مجلس توسط هیأت رئیسه معرفی گردید و مصمم هستیم برای دوره دهم با تکرار این رتبه و حضور موثر و غیر منفعل نام منطقه مان را جاودانه کنیم.

حاجی ادامه داد: بنده معتقدم وکالت مجلس، امانتی است که مردم بدست موکل خود می دهند و وکیل حق ندارد در این وکالت خیانت کند حضور فعالانه و اثرگذار می تواند بعنوان اصلی ترین ویژگی یک نماینده راهی برای تشخیص اصلح بودن باشد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در دوره نهم خاطرنشان کرد: نماینده مردم باید بین مردم باشد و بنده مفتخرم بصورت هفتگی از طریق ۷ دفتر ارتباطات مردمی با آنها ملاقات می کنم. ضمن اینکه تلفن همراهم در اختیار همه شهروندان هست و بارها از طریق دهها برنامه تلویزیونی آنرا اعلام کرده ام.

ایشان در پایان گزارشی از اقدامات و پیگیری های عمرانی ارائه و برنامه های دوره دهم خود را تشریح کرد.

حماسه ای دوباره – یا علی مدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *