آخرین اخبار

حاجی در جمع بانوان شاهین شهری:نقش عظیم بانوان در همه عرصه های انقلاب اسلامی، بی بدیل است.

حماسه ای دوباره در راه است… خبری در راه است… حاجی در جمع بانوان شاهین شهری:نقش عظیم بانوان در همه عرصه های انقلاب اسلامی، بی بدیل است. کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۰ بامداد روز پنج شنبه ۹۴/۱۱/۲۹با حضور در حسینیه امام حسن مجتبی (ع) محله خانه کارگر شاهین شهر در جمع […]

اشتراک گذاری
01 اسفند 1394
کد مطلب : 21089

20x15

حماسه ای دوباره در راه است…

خبری در راه است…

حاجی در جمع بانوان شاهین شهری:نقش عظیم بانوان در همه عرصه های انقلاب اسلامی، بی بدیل است.

کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۰ بامداد روز پنج شنبه ۹۴/۱۱/۲۹با حضور در حسینیه امام حسن مجتبی (ع) محله خانه کارگر شاهین شهر در جمع بانوان سخنرانی کرد.

وی با اشاره به جایگاه عظیم بانوان در همه عرصه های انقلاب اسلامی، نقش آنان را بی بدیل خواند و افزود: ظرفیت بالقوه، استعداد های منحصربفرد و صفات بارز شخصیتی انحصاری بانوان در طول تاریخ و بویژه ایام انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و بعد از آن جایگاهی ارزشمند و غیر قابل انکار برای آنان ترسیم کرده است.

حاجی به اقدامات صورت گرفته و مواضع خود در قبال بانوان در مجلس هم اشاره داشت و اضافه کرد: از همکاران بانوی مجلس سوال کنید هرکجا هر موضوعی بخاطر بانوان بوده بنده بدون چون و چرا پای آن ایستادم و برای طرح در دستور کار حمایت از خانواده و تعالی جمعیت نیز پیشنهاد های موثری دادم.

حسینعلی حاجی در ادامه گزارشی از عملکرد خود دردوره نهم ارائه کرد.

حماسه ای دوباره – یا علی مدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *