آخرین اخبار

حماسه ای دوباره در راه است…

                 حماسه ای دوباره در راه است…                                                          خبری در راه است… قطار تبلیغات انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به راه افتاد و شور و شوق و امید بوجود آمده نوید « حماسه ای دوباره» را می دهد. حضور قدرتمندانه حسینعلی حاجی در دوره نهم و هویت بخشی به شهرستان های شاهین شهر […]

اشتراک گذاری
30 بهمن 1394
کد مطلب : 21036

         20x15     

 

حماسه ای دوباره در راه است…

                                                         خبری در راه است…

قطار تبلیغات انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به راه افتاد و شور و شوق و امید بوجود آمده نوید « حماسه ای دوباره» را می دهد.

حضور قدرتمندانه حسینعلی حاجی در دوره نهم و هویت بخشی به شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار، موجی از احساسات را برای خلق حماسه ای دیگر و تکرار نتیجه انتخابات اسفند ۹۰ بوجود آورده است.

مردمی که امروز با غرور از نماینده شان نام می برند و از اینکه نماینده شان در سطح ملی مطرح است و به گواهی هیأت رئیسه مجلس و سایت های معتبر پژوهشی در ردیف ۱۰ نماینده برتر به خود می بالند.

اما این احساس فقط به رای دهندگان منتقل نشده و اگر خوش بینانه بنگریم ثبت نام ۶۵ نامزد داوطلبی مجلس در دوره دهم نیز گواهی است بر این مطلب که اگر یک نماینده اینقدر می تواند موثر باشد پس  می توان وارد این عرصه شد و مدال افتخار این تأثیر را برگردن آویخت.

این دوره با تأیید صلاحیت ۳۰ داوطلب، عملاً به میدانی ۳ برابر دوره نهم تبدیل شد البته باید صبر کرد و دید کدامیک از نامزدها در این عرصه باقی می مانند…

حماسه ای دوباره- یا علی مدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *