آخرین اخبار

حاجی در آئین افتتاح سالن ورزشی اسلام آباد: اخذ اعتبارسی میلیارد ریالی برای ورزش منطقه هدیه ناقابلی به ورزشکاران است.

حماسه سازان ،سالن ورزشی محله اسلام آباد شهر خورزوق طی آئینی با حضور دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان صبح روز دوشنبه۱۳۹۴/۱۱/۱۹افتتاح گردید. دکتر گودرزی که بهمراه معاونینش، استاندار اصفهان، مدیر کل ورزش و جوانان استان و مدیر عامل باشگاه استقلال به خورزوق شهر آفتاب آمده بود از سوی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین […]

اشتراک گذاری
20 بهمن 1394
کد مطلب : 20967

حماسه سازان ،سالن ورزشی محله اسلام آباد شهر خورزوق طی آئینی با حضور دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان صبح روز دوشنبه۱۳۹۴/۱۱/۱۹افتتاح گردید.

دکتر گودرزی که بهمراه معاونینش، استاندار اصفهان، مدیر کل ورزش و جوانان استان و مدیر عامل باشگاه استقلال به خورزوق شهر آفتاب آمده بود از سوی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، فرماندار برخوار و ائمه جمعه دولت آباد و خورزوق و جمعی دیگر از مسئولین و مردم اسلام آباد مورد استقبال قرار گرفت.

وزیر ورزش و جوانان بخاطر ترافیک برنامه هایش پس از افتتاح سالن، خورزوق را به مقصد ورزشگاه نقش جهان ترک کرد اما حاجی لحظاتی در این مراسم به ایراد سخن پرداخت.

وی پس از تبیین اهمیت ورزش و ضرورت رفع فقر فضای ورزشی در دو شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار، اخذ اعتبار سی میلیارد ریالی برای ورزش منطقه را هدیه ناقابلی به ورزشکاران توصیف کرد و افزود:علیرغم مشکلات بودجه ای و اعتباری دولت، همواره سعی در اخذ اعتبارات و توسعه فضاهای ورزشی داشتیم و خوشحالیم که پس از افتتاح سالن ورزشی دلیگان، با صرف هزینه اعتباری که اخذ کردیم و همت شورای اسلامی و شهرداری خورزوق شاهد افتتاح این سالن ورزشی برای مردم عزیز اسلام آبادهستیم.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد مشکلات حوزه ورزش و جوانان منطقه، با همت مسئولین و همکاری خود ورزشکاران مرتفع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *