آخرین اخبار

طرح جامع شاهین شهروتذکر آقای حاجی به وزیر راه و شهرسازی

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی برابر ماده (۲۰۸) آئین نامه داخلی مجلس به آقای دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی در خصوص ضرورت بازنگری در طرح جامع شهر شاهین شهر تذکر کتبی داد. حسینعلی حاجی در این تذکر کتبی آورده است: شورای عالی […]

اشتراک گذاری
19 بهمن 1394
کد مطلب : 20961

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی برابر ماده (۲۰۸) آئین نامه داخلی مجلس به آقای دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی در خصوص ضرورت بازنگری در طرح جامع شهر شاهین شهر تذکر کتبی داد.

حسینعلی حاجی در این تذکر کتبی آورده است:

شورای عالی معماری و شهرسازی ایران در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۲۱طرح جامع شهر شاهین شهر را مصوب و در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۱۸به شهرداری شاهین شهر جهت اجرا ابلاغ می کند از آنجا که مصوبه مذکور بدون توجه به نظرات کارشناسی مسئولین ذیربط محلی محدویت هایی در ارتفاع تراکم، سطح اشتغال جهت ساخت و ساز ایجاد می کند.( به نحوی که در اکثر نقاط شهر سطح ارتفاع تا دو طبقه کاهش می یابد) علاوه بر مخالفت شورای اسلامی شهر و شهرداری، با حقوق مکتسبه افرادی که قبل از ابلاغ مصوبه مجوز ساخت در ارتفاع را اخذ نموده اند. مغایرت دارد. ضمناً عدم صرفه اقتصادی در ساخت و ساز برای انبوه سازان باعث تبعات اقتصادی و اجتماعی برای شهر و شهرداری گردیده است لذا دستور فرمایید مبادی ذیربط را نسبت به بازنگری و تجدیدنظر در طرح جامع شاهین شهر اقدام نمایند.

01

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *