آخرین اخبار

تذکر آقای حاجی در خصوص ضرورت تجهیز و نظارت بر اورژانس

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی برابر ماده (۲۰۸) آئین نامه داخلی مجلس،به آقای دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص ضرورت تجهیز و نظارت بر اورژانس تذکر کتبی داد. حسینعلی حاجی در این تذکر کتبی آورده است: […]

اشتراک گذاری
16 بهمن 1394
کد مطلب : 20937

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی برابر ماده (۲۰۸) آئین نامه داخلی مجلس،به آقای دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص ضرورت تجهیز و نظارت بر اورژانس تذکر کتبی داد.

حسینعلی حاجی در این تذکر کتبی آورده است:

جناب آقای وزیر تصدیق می کنید که نقش زمان در عملکرد اورژانس بسیار حیاتی است و فلسفه وجودی مراکز اورژانس ارائه خدمات در حداقل زمان ممکن است و چه بسا حیات فرد یا افرادی به ثانیه ها و دقایق حضور تیم اورژانس وابسته باشد متأسفانه هر چند وقت یکبار شاهد جان باختن عزیزی از شهروندان حوزه انتخابیه اینجانب بویژه در محور حبیب آباد به اصفهان و دولت آباد به اصفهان هستیم که بدلیل تأخیر اورژانس یا کمبود امکانات اتفاق می افتد و یک نمونه آن اخیراً در محورحبیب آباد به اصفهان بود که به دلیل عدم حضور به موقع اورژانس سرپرست خانواده ای جان خود را از دست داد. لذا به منظور جلوگیری از این حوادث فاجعه بار دستور فرمائید ابتداً نسبت به تأمین نیروی انسانی و تجهیز امکانات مراکز اورژانس دو شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار و ثانیاً نظارت مناسب بر عملکرد آنان اقدام لازم صورت پذیرد.

حمید رضا بهروان مدیر کل امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی مکاتبه ای با آقای دکتر آقاجان معاون درمان وزارت خانه پیگیری (فوری و مهم) این تذکر نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در خصوص تجهیز و نظارت بر اورژانس را خواستار شد.

مدیر کل امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این نامه آورده است:

به پیوست تصویر متن تذکر مورخ ۹۴/۹/۲جناب آقای حاجی نماینده محترم مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ” ثبت در دفتر هیأت رئیسه مجلس به شماره ۷۲۱۹۲/۴ مورخ ۹۴/۱۰/۶مبنی بر « ضرورت تجهیز و نظارت بر اورژانس» ارسال می گردد. خواهشمند است با عنایت به شرح تذکر فوق و مفاد شیوه نامه ابلاغی مقام محترم وزارت به شماره ۱۸۰۵/۱۰۰ مورخ ۹۲/۱۲/۶دستور فرمایید مراتب به قید فوریت بررسی و نتیجه اقدام را حداکثر ظرف یک هفته به این حوزه ارسال دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *