آخرین اخبار

کارگران و نامه آقای حاجی به رئیس کمیسیون اصل نود

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۱۱/۶به آقای دکتر پور مختار ریاست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی نامه نوشت. حسینعلی حاجی در این نامه آورده است: واقعیت این است که بین حقوق کارگران و بازنشستگان تأمین اجتماعی و شرایط اقتصادی […]

اشتراک گذاری
13 بهمن 1394
کد مطلب : 20922

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۱۱/۶به آقای دکتر پور مختار ریاست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی نامه نوشت.

حسینعلی حاجی در این نامه آورده است:

واقعیت این است که بین حقوق کارگران و بازنشستگان تأمین اجتماعی و شرایط اقتصادی و تورم موجود و هزینه های ناشی از اقتضائات دوران بازنشستگی از جمله هزینه درمان، ازدواج فرزندان، ناتوانی های جسمی هیچ معادله ی منصفانه ای وجود ندارد و مضافاً اینکه تبعیض های ناروا در صندوق تحت عناوین  متفاوت برای افرادی که تا دیروز در یک کسوت انجام وظیفه می کردند زجرآوراست.

همانگونه که مطلع می باشید براساس قانون بودجه سال ۱۳۸۸ تأمین اجتماعی مکلف به همسان سازی حقوق بازنشستگان پس از تأمین اعتبار آن توسط دولت بوده است که تا امروز یک مرحله آن اجرا شده و ادامه آن معطل مانده است لذا لازم است جنابعالی دستور فرمائید ضمن بررسی اقدامات لازم جهت تحقق خواسته به حق این قشر ضعیف و زحمت کش صورت پذیرد.

02

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *