آخرین اخبار

ملاقات آقای حاجی با معاون وزیرنفت

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۱۰/۲۲با آقای دکتر بازرگانی دیدار و گفتگو کرد. حسینعلی حاجی ضمن تشکر و قدردانی از آقای دکتر بازرگانی به بررسی مشکلات شرکت های نفتی و زیر مجموعه های آن درمنطقه پرداخت و گفت: این جلسه […]

اشتراک گذاری
12 بهمن 1394
کد مطلب : 20895

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۱۰/۲۲با آقای دکتر بازرگانی دیدار و گفتگو کرد.

حسینعلی حاجی ضمن تشکر و قدردانی از آقای دکتر بازرگانی به بررسی مشکلات شرکت های نفتی و زیر مجموعه های آن درمنطقه پرداخت و گفت: این جلسه در مورد مشکلات بازنشستگان شرکت نفت و مجوعه وزارت نفت و نیز کارکنان شرکتهایی که به بخش خصوصی واگذار شده اند، تشکیل شده است.

وی افزود: جمع کثیری از بازنشستگان شرکت نفت در شاهین شهر ساکن هستند و بیمارستان و پلی کلینیک جدیدی نیز در شاهین شهر جهت این عزیزان در حال اتمام می باشد و جلسات متعددی با عزیزان بازنشسته شرکت نفت داشته ایم و قرار شد این جلسه در وزارت نفت برگزار شود تا به نتیجه برسیم و مجموعه ای از کارکنان پتروشیمی و پالایشگاه در جلسات شهرستان حضور داشته اند که امید است در این جلسه در خصوص مشکلات بازنشستگان و نیز کارکنان مجموعه هایی که به بخش خصوصی منتقل شده اند تدبیری شود.

در این جلسه هرکدام از تشکلها و کانونها نیز مشکلات خود را مطرح نمودند که اهم آنها عبارتند از:

۱-عدم پرداخت مطالبات افرادی که به بخش خصوصی منتقل شده اند.

۲-عدم بکارگیری فرزندان بازنشستگان در شرکتهای مربوطه و شرکتهایی که صندوقها سهام دار آن هستند.

۳-عدم بکارگیری فرزندان جانبازان و ایثارگران بازنشسته

۴-غیرشفاف بودن قوانین صندوقهای بازنشستگی

۵-عدم پرداخت پاداش و پرداختهایی که به مناسبتی به شاغلین پرداخت می شود

آقای دکتر بازرگانی معاون وزیرضمن خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه به خصوص آقای حاجی بااعلام اینکه ایشان از دوستان و نمایندگان فعال در بخش پیگیری مطالبات کارکنان و بازنشستگان شرکت نفت می باشند افزود: در اصل ۴۴ هم در واگذاریها نقص داریم و هم شفاف سازی نداریم که در این مورد سازمان واگذاری و خصوصی سازی باید اقدام می کرد و باید تدبیر کنیم تا خلاء های قانونی را پر کنیم و آن را ترمیم نمائیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *