آخرین اخبار

تذکر آقای حاجی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیگیری شد.

حماسه سازان ، حمید رضا بهروان طی مکاتبه ای با دکتر آقاجان معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیگیری تذکر نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در خصوص ضرورت تأمین پزشک متخصص جراح مغز و اعصاب بیمارستان گلدیس شاهین شهر را خواستار شد. مدیر […]

اشتراک گذاری
10 بهمن 1394
کد مطلب : 20876

حماسه سازان ، حمید رضا بهروان طی مکاتبه ای با دکتر آقاجان معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیگیری تذکر نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در خصوص ضرورت تأمین پزشک متخصص جراح مغز و اعصاب بیمارستان گلدیس شاهین شهر را خواستار شد.

مدیر کل امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این نامه آورده است:

به پیوست تصویر متن تذکر مورخ ۹۴/۸/۲۶جناب آقای حسینعلی حاجی نماینده محترم مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی مبنی بر «ضرورت تأمین پزشک متخصص جراح مغز و اعصاب برای بیمارستان گلدیس شاهین شهر» ارسال می گردد. خواهشمند است با عنایت به شرح تذکر فوق و مفاد شیوه نامه ابلاغی مقام محترم وزارت به شماره ۱۸۰۵/۱۰۰ مورخ ۹۲/۱۲/۶دستور فرمایید مراتب به قید فوریت بررسی و نتیجه اقدام را حداکثر ظرف یک هفته به این حوزه ارسال دارند.

گفتنی است در زمان تنظیم این خبر، رئیس بیمارستان گلدیس از تامین پزشک متخصص مغز واعصاب واولین عمل جراحی موفقیت آمیز وی خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *