آخرین اخبار

تذکر آقای حاجی به وزیر صنعت، معدن و تجارت درخصوص خودرو جانبازان

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخواردر مجلس شورای اسلامی برابر آئین نامه داخلی مجلس در تاریخ ۹۴/۹/۲، به آقای نعمت زاده وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت در خصوص ضرورت واگذاری خودرو به جانبازان در موعد مقرر و متناسب با وضعیت جسمانی آنان تذکر کتبی داد. حسینعلی […]

اشتراک گذاری
08 بهمن 1394
کد مطلب : 20850

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخواردر مجلس شورای اسلامی برابر آئین نامه داخلی مجلس در تاریخ ۹۴/۹/۲، به آقای نعمت زاده وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت در خصوص ضرورت واگذاری خودرو به جانبازان در موعد مقرر و متناسب با وضعیت جسمانی آنان تذکر کتبی داد.

حسینعلی حاجی در این تذکر کتبی آورده است:

جناب آقای وزیر، تأمین به موقع خودرو و متناسب با وضعیت جسمانی از تکالیف قانونی دولت است که متأسفانه توسط آن وزارتخانه اقدام مناسبی صورت نگرفته و بعضاً یا در مواعد قانونی این خودرو در اختیار جانبازان قرار نمی گیرد یا خودرویی که در اختیار آنان قرار می گیرد متناسب با وضعیت جسمانی آنان نیست و این بی توجهی مشکلاتی از جهت رفت و آمد برای ایشان ایجاد می کند. لذا لازم است اقدامات لازم جهت تأمین خودرو مناسب و به موقع برای جانبازان صورت پذیرد.

08

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *