آخرین اخبار

حاجی: استفاده از عنوان رئیس مجلس برای توصیه به ثبت‌نام در انتخابات خلاف قانون است

حماسه سازان ، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در تذکری آیین‌نامه‌ای گفت: چندی پیش خبرگزاری خانه ملت نامه‌ای از رئیس مجلس منتشر کرد که وی با عنوان «رئیس مجلس» از یکی از نمایندگان کنونی خواسته است که در انتخابات ثبت‌نام کند؛ آیا استفاده از این عنوان جهت درخواست از […]

اشتراک گذاری
29 دی 1394
کد مطلب : 20781

115353_orig

حماسه سازان ، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در تذکری آیین‌نامه‌ای گفت: چندی پیش خبرگزاری خانه ملت نامه‌ای از رئیس مجلس منتشر کرد که وی با عنوان «رئیس مجلس» از یکی از نمایندگان کنونی خواسته است که در انتخابات ثبت‌نام کند؛ آیا استفاده از این عنوان جهت درخواست از یک نفر برای ثبت‌نام در انتخابات خلاف قانون نیست؟

اگر سایر رؤسای قوا هم با استفاده از عنوان رئیس قوه از کسی درخواست کنند که در انتخابات ثبت‌نام کند، درست است؟

وی با تأکید بر اینکه اینطور ناز کردن و ناز کشیدن در شأن رؤسای قوا نیست، اظهار داشت: شما به ده‌ها نفر توصیه کردید که در انتخابات کاندیدا شوند ولی چرا خبرگزاری خانه ملت فقط نامه به این یک نفر را منتشر می‌کند؟

حاجی‌دلیگانی در ادامه تذکر خود به در نوبت بودن ده‌ها طرح یک فوریتی و دو فوریتی جهت طرح در مجلس اشاره کرد و گفت: چگونه است که یک مرتبه طرح مربوط به همان فردی که رئیس مجلس به او توصیه می‌کند در انتخابات نامزد شود در مجلس مطرح می‌شود و دیگر نوبت رعایت نمی‌شود؟ این کار نوعی ظلم است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *