آخرین اخبار

پاسخ سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به نامه آقای حاجی

حماسه سازان ، هوشنگ خندان دل معاون وزیر و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به نامه نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در خصوص اختصاص اتوبوس و مینی بوس به سازمان حمل و نقل همگانی شهرستان برخوار پاسخ گفت. دراین نامه که از […]

اشتراک گذاری
27 دی 1394
کد مطلب : 20764

حماسه سازان ، هوشنگ خندان دل معاون وزیر و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به نامه نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در خصوص اختصاص اتوبوس و مینی بوس به سازمان حمل و نقل همگانی شهرستان برخوار پاسخ گفت.

دراین نامه که از طریق آقای حسینعلی امیری قائم مقام وزیر در امور مجلس و هماهنگی استانها به استحضار آقای حاجی رسیده ، آمده است:

در راستای حمایت از سازمان های حمل ونقل عمومی شهری از محل اعتبارات یارانه بلیط سال جاری که براساس شاخص های عملکردی بین سازمانهای حمل ونقل عمومی شهری توزیع گردیده است، مبلغ ۳۱۷ میلیون ریال به سازمان حمل و نقل همگانی شهر برخوار تخصیص یافته است، علاوه بر این در سال جاری مبلغ ۱۲۱۱ میلیون ریال نیز با هدف کمک به توسعه و نوسازی ناوگان اتوبوس و مینی بوس شهری، به آن سازمان پرداخت گردیده است. بدیهی است در صورت تخصیص باقیمانده اعتبارات مصوب حمل و نقل عمومی در سال جاری، سهم سازمان مذکور محاسبه و پرداخت خواهد گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *