آخرین اخبار

حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی: وزیر دفاع در مورد طرح یکسان‌سازی بازنشستگان ارتشی اقدام کند

نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ،از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خواست در مورد طرح یکسان‌سازی بازنشستگان ارتشی که برخی از آنها با ۷۰۰ هزار تومان زندگی می‌کنند، چاره‌ای بیاندیشید.   به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه ۲۲ دی‌ماه) مجلس شورای […]

اشتراک گذاری
22 دی 1394
کد مطلب : 20732

115350_orig

نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ،از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خواست در مورد طرح یکسان‌سازی بازنشستگان ارتشی که برخی از آنها با ۷۰۰ هزار تومان زندگی می‌کنند، چاره‌ای بیاندیشید.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه ۲۲ دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی  خطاب به وزیر اقتصاد گفت: حل مشکل سرمایه‌گذاران پدیده شاندیز باید در دستور کار قرار بگیرد؛ همچنین مدتی است که حساب موسسه ثامن‌الحجج را مسدود کرده‌اند و کسانی که حتی ۲ الی ۳ میلیون تومان پول در این موسسه گذاشته‌اند اجازه برداشت پول خود را ندارند.

نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌خواهم طرح همسان‌سازی بازنشستگان تابع قانون تامین اجتماعی را اجرایی کند؛ چرا برای بخشی از کارکنان خود این قانون را اجرا کردید اما برای توده‌های کارگران مستضعف اجرا نکرده‌اید؟

وی افزود: انتظار است اقداماتی برای بازنشستگان فرهنگی و بهداشت و درمان نیز صورت بگیرد، همچنین برای رفع مشکلات بازنشستگان پیش از موعد نیز تمهیداتی اندیشیده شود.

حاجی دلیگانی در تذکری به وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: در مورد طرح یکسان‌سازی بازنشستگان ارتشی که برخی از آنها با ۷۰۰ هزار تومان زندگی می‌کنند، چاره‌ای بیاندیشید./

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *