آخرین اخبار

دیدار آقای حاجی با رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۱۰/۱با حضور در ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره) با آقای دکتر فتاح دیدار و گفتگو کرد. حسینعلی حاجی ضمن تقدیر و تشکر از آقای دکتر فتاح، گزارشی از وضعیت هر دو شهرستان ارائه کرد […]

اشتراک گذاری
12 دی 1394
کد مطلب : 20686

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۱۰/۱با حضور در ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره) با آقای دکتر فتاح دیدار و گفتگو کرد.

حسینعلی حاجی ضمن تقدیر و تشکر از آقای دکتر فتاح، گزارشی از وضعیت هر دو شهرستان ارائه کرد و به موضوع مهاجر پذیری هر دو شهرستان و نیازهایی که کمیته امداد امام (ره) شاهین شهر و میمه و برخوار دارند اشاره و خواستار نگاه ویژه به هر دو شهرستان که دارای محرومین و نیازمندان زیادی می باشند، گردید.

وی همچنین در خصوص طرح رسیدگی به محرومین و نیازمندان و نیز بحث ساختمان کمیته امداد برخوار و نیازهای مددجویان و تکمیل ساختمان اداری کمیته امداد امام (ره) شاهین شهر، با رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)گفتگو کرد.

آقای دکتر فتاح نیز ضمن خوش آمدگویی به آقای حاجی جهت تکمیل ساختمان کمیته امداد امام (ره) هر دو شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار دستور لازم را صادر کرد.

IMG_8483 IMG_8481

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *