آخرین اخبار

دیدار آقای حاجی با رییس ستاد اجرای فرمان امام(ره)

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۹/۲۹با آقای دکتر مخبر ستاد اجرای فرمان امام(ره) دیدار و گفتگو کرد. حسینعلی حاجی ضمن تقدیر و تشکر از آقای دکتر مخبر و معرفی افراد حاضر در جلسه خواستار مساعدت در رفع مشکل اختلاف زمین […]

اشتراک گذاری
11 دی 1394
کد مطلب : 20648

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۹/۲۹با آقای دکتر مخبر ستاد اجرای فرمان امام(ره) دیدار و گفتگو کرد.

حسینعلی حاجی ضمن تقدیر و تشکر از آقای دکتر مخبر و معرفی افراد حاضر در جلسه خواستار مساعدت در رفع مشکل اختلاف زمین های شهرداری شاهین شهر وستادکه به مراجع قضایی کشیده شده گردید.

آقای عشقی معاون شهردار شاهین شهر از زحمات آقای حاجی تشکر کرد و گفت: این شهرداری در سال ۵۴ افتتاح شده و زمینهای آن تفکیک و به فروش رفته و زمینها را تملک نموده است با توافقات انجام شده اخیرا برای چند پلاک شامل پارکی که پارک سوار نیز در آن قرار گرفته و دو پلاک دیگر نیز ستاد اجرای فرمان امام (ره) دستورقضایی گرفته و بدون هماهنگی قیمتهایی را اعلام نموده اند که بسیار بالا است و موارد را به دادگاه کشانده اند این در حالی است که حقوق پرسنل شهرداری نیز پرداخت نشده است و تقاضا داریم که این زمینها به قیمت عادلانه واگذار شود.

آقای دکتر مخبر به آقای دکتر نورزوی دستور اعزام تیم کارشناسی برای حل مسالمت آمیزموضوع با شهرداری و با لحاظ نظرات آقای حاجی را داد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *