آخرین اخبار

ثبت نام حسینعلی حاجی در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی قبل از ظهر روز جمعه ۹۴/۱۰/۴با حضور در فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه جهت شرکت در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرد. حسینعلی حاجی پس از اتمام مراحل ثبت نام در مصاحبه با […]

اشتراک گذاری
05 دی 1394
کد مطلب : 20594

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی قبل از ظهر روز جمعه ۹۴/۱۰/۴با حضور در فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه جهت شرکت در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرد.

حسینعلی حاجی پس از اتمام مراحل ثبت نام در مصاحبه با خبرنگار حماسه سازان هدف خود از ثبت نام و کاندیداتوری در این دوره از انتخابات مجلس را اهمیت بسیار بالای مقطع زمانی حال حاضر کشور در عرصه منطقه ای و جهانی و حفظ دستاوردهای نظام و انقلاب و احساس تکلیف خود براساس تجارب حاصل از مسئولیتهای گذشته و نمایندگی در دوره نهم مجلس شورای اسلامی و ادای دین نسبت به امام راحل (ره)، شهدا و مردمی که در طول ۳۷ سال گذشته حماسه های فراوانی خلق کردند، عنوان کرد.

آقای حاجی ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم جهت حضور در انتخابات سرنوشت ساز ۷ اسفندماه، ابراز امیدواری کرد آحاد جامعه با خلق حماسه ای دوباره نهال خدمت و جهاد را در منطقه استوارتر سازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *