آخرین اخبار

حماسه ای دوباره کلید خورد

حماسه سازان ، در پاسخ به دعوت اقشار مختلف مردم از حسینعلی حاجی جهت ثبت نام و کاندیداتوری درانتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی، صبح روز جمعه ۹۴/۱۰/۴گردهمایی با حضور معتمدین از اقشار مختلف مردم برگزار گردید. در این جلسه تعدادی از حضار به نمایندگی از مناطق مختلف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار […]

اشتراک گذاری
04 دی 1394
کد مطلب : 20565

حماسه سازان ، در پاسخ به دعوت اقشار مختلف مردم از حسینعلی حاجی جهت ثبت نام و کاندیداتوری درانتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی، صبح روز جمعه ۹۴/۱۰/۴گردهمایی با حضور معتمدین از اقشار مختلف مردم برگزار گردید. در این جلسه تعدادی از حضار به نمایندگی از مناطق مختلف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار ضمن بیان شرایط اصلح، شرایط کشور و خصوصیات بارز آقای حاجی حمایت مردم منطقه خود از کاندیداتوری وی را اعلام نمودند.

در ادامه حسینعلی حاجی ضمن بیان شرایط حساس کشور و توضیح دلایل حساسیت موضوع انتخابات مجلس دهم و اهمیت انتخاب صحیح از سوی مردم در جهت کاهش مشکلات کشور و منطقه و قانونگذاری مناسب، گزارشی کوتاه از عملکردخود در مدت نمایندگی مردم شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس نهم تاکنون با بیان مصادیق، ارائه نمود.

وی با اشاره به موکول کردن ثبت نام خود به روز آخر از مهلت نام نویسی شرکت در انتخابات دوره انتخابات دوره دهم مجلس، دلیل آن را اهمیت نمایندگی مردم از جهت خدمت به اقشار مختلف جامعه، حفظ دستاوردهای انقلاب و شهدا و ترجیح منافع انقلاب و ملت بر همه چیز ذکر کرد و گفت: صبر کردم تا اگر کسی که توانایی بیشتر و توان خدمتگذاری بهتری نسبت به من دارد، ثبت نام کند، بدانم که دیگر تکلیف از من ساقط است و لزومی به ثبت نام و کاندیداتوری من نیست که اینگونه نشد و در حال حاضر در خدمت شما مردم هستم و آماده ام تا در حد توانم در خدمت به مردم و حفظ منافع انقلاب و ملت از هیچ تلاشی فرو گذاری نکنم.

در پایان آقای حاجی با بدرقه عموم شرکت کنندگان و با همراهی تعدادی از آنها جهت ثبت نام به سمت فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه راهی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *