آخرین اخبار

در قالب اخطار قانون اساسی صورت گرفت؛ انتقاد حاجی از عدم موضع‌گیری مجلس درباره نیجریه

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی با اعلام اخطار اصل ۱۱۰ قانون اساسی نسبت به عدم موضع‌گیری مجلس در خصوص کشتار شیعیان نیجریه و حکم اعدام شیخ نمر انتقاد کرد. وی خطاب به ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس که […]

اشتراک گذاری
01 دی 1394
کد مطلب : 20510

resized_1335285_455

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی با اعلام اخطار اصل ۱۱۰ قانون اساسی نسبت به عدم موضع‌گیری مجلس در خصوص کشتار شیعیان نیجریه و حکم اعدام شیخ نمر انتقاد کرد.

وی خطاب به ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را بر عهده داشت، ادامه داد: شیعیان دنیا به جرم ارادت به امام خمینی و ایران، کُشته می‌شوند، اما در چند روز اخیر شما و رئیس مجلس نسبت به این موضوع در سخنرانی‌های ابتدای جلسه، اشاره‌ای نکرده‌اید.

ابوترابی‌فرد خطاب به وی گفت: شما ابتدای جلسه امروز بنده را دیدید، یادآوری می‌کردید.

حاجی‌دلیگانی گفت: بنده روز یکشنبه هم به آقای رئیس یادآوری کردم. ایشان اعلام کردند کارهایی در شرف اجراست.

در ادامه ابوترابی‌ فرد نایب رئیس مجلس شورای اس لامی که در غیاب لاریجانی ریاست جلسه را بر عهده داشت، در پاسخ به این اخطار گفت: مسائل عالم اسلام، دغدغه ماست.

وی ادامه داد: حمایت قاطع از امت اسلام، جبهه مقاومت اسلامی و مبارزان و نظام استکبار از دغدغه‌های جدی جمهوری اسلامی است و در همین راستا بیانیه همکاران در حمایت قاطع از شیعیان نیجریه در پایان جلسه قرائت خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *