آخرین اخبار

دیدار آقای حاجی با رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی ۹۴/۹/۱۵به همراه روسای آموزش و پرورش دو شهرستان با آقای دکتر رئیسی ریاست سازمان نوسازی مدارس کشور دیدار و در خصوص مدارس آموزش و پرورش منطقه بحث و تبادل نظر کرد. حسینعلی حاجی ضمن تقدیر و تشکر از […]

اشتراک گذاری
24 آذر 1394
کد مطلب : 20416

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی ۹۴/۹/۱۵به همراه روسای آموزش و پرورش دو شهرستان با آقای دکتر رئیسی ریاست سازمان نوسازی مدارس کشور دیدار و در خصوص مدارس آموزش و پرورش منطقه بحث و تبادل نظر کرد.

حسینعلی حاجی ضمن تقدیر و تشکر از آقای رئیسی و خوش آمدگویی به روسای آموزش و پرورش شاهین شهر و میمه و برخوار در خصوص وضعیت مدارس هر دو شهرستان توضیحاتی را ارائه نمود و خواستار توجه و رسیدگی آقای دکتر رئیسی به وضع مدارس منطقه شد.

روسای آموزش و پرورش شاهین شهر و میمه و برخوار نیز توضیحاتی را در خصوص وضعیت مدارس خیر ساز، فرسوده و نیازهای منطقه ارائه نموده و از آقای دکتر رئیسی و آقای حاجی به خاطر توجه ویژه به مدارس تشکر و قدردانی نمودند.

در پایان معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور ضمن تمجید از پیگیری های حسینعلی حاجی در خصوص فضاهای آموزشی ،دستورات لازم را برای درخواست های مطروحه صادر کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *