آخرین اخبار

هیأت مدیره کانون بازنشستگان آموزش و پرورش با حاجی گفتگو کردند.

حماسه سازان ،براساس دعوت رسمی کانون بازنشستگان آموزش و پرورش شاهین شهر، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه مورخ ۹۴/۹/۹با حضور در جمع هیأت مدیره این کانون با آنان دیدار و گفتگو کرد. در این جلسه و پس از خیر مقدم جناب آقای مظفریها، […]

اشتراک گذاری
17 آذر 1394
کد مطلب : 20373

حماسه سازان ،براساس دعوت رسمی کانون بازنشستگان آموزش و پرورش شاهین شهر، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه مورخ ۹۴/۹/۹با حضور در جمع هیأت مدیره این کانون با آنان دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه و پس از خیر مقدم جناب آقای مظفریها، اعضای هیأت مدیره مسائل و مشکلات گوناگون بازنشستگان را مطرح و خواستار انتقال آن به مراجع ذیربط شدند.

حسینعلی حاجی ضمن اظهار خرسندی از حضور در جمع فرهنگیان بازنشسته، آنان را ذخائر واقعی تعلیم و تربیت دانست و افزود: مبنای اصلی کار نماینده یعنی قانونگذاری و نظارت، براساس همین روابط ،در بدنه جامعه شکل می گیرد و با توجه به تقدیم قریب الوقوع برنامه ششم توسعه کشور از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی، مواردی که به ذهنتان می رسد حتماً مکتوب کنید تا انشاالله، مواهب و ثمرات مصوبات آن نصیب همه فرهنگیان کشور شود چرا که شما در زمینه آموزش و پرورش بسیار تجربه دارید و آنچه اظهار می دارید به واقعیت بسیار نزدیک است.

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس نهم با اشاره به مسائل مطرح شده در خصوص، کارت منزلت، دریافت تسهیلات، تبعیضات ناروا، استفاده کردن از نیروهای بومی در مشاغل شهرستان و بیمه تکمیلی هم گفت: بهتر است هرکدام از این موضوعات را مجزا بصورت مکتوب و از مجاری قانونی خودش دنبال کنیم ضمن اینکه موضوع بکارگیری نیروی بومی خواسته همیشگی بنده بوده و در جلسه اخیر با استاندار اصفهان نیز این مورد مصوب و ابلاغ شده است.

حاجی در پایان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در زمینه اشتغال بخصوص ایجاد منطقه ویژه اقتصادی به حضار ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *