آخرین اخبار

حاجی در یادواره شهدای دستگرد: اجتماع بزرگ اربعین در تاریخ نمونه ای ندارد.

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه اربعین حسینی در جمع باشکوه شرکت کنندگان در یادواره شهدای دستگرد سخنرانی کرد. وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی،دفاع مقدس و شهدای حرم و ادای احترام به امام شهیدان و شهدای بزرگوار شهر […]

اشتراک گذاری
16 آذر 1394
کد مطلب : 20346

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه اربعین حسینی در جمع باشکوه شرکت کنندگان در یادواره شهدای دستگرد سخنرانی کرد.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی،دفاع مقدس و شهدای حرم و ادای احترام به امام شهیدان و شهدای بزرگوار شهر دستگرد و آرزوی سلامتی برای بزرگ جانباز انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) اظهار داشت:ابهت، قدرت و بزرگی امروز نظام جمهوری اسلامی، مرهون خون شهدای عزیز و فداکاری ایثارگران است و اگر امروز عزتمندانه در منطقه نقش آفرینی می کنیم به برکت آن مجاهدتهاست.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس نهم، پنجه کشیدن داعش به صورت والدین خود را اثبات حقانیت استراتژی جبهه مقاومت در برابر این مولود خبیث دانست و اضافه کرد: حضور نیروهای جبهه مقاومت و الگوگیری آنان از دفاع مقدس ۸ ساله ایران باعث اضمحلال تروریست تکفیری خواهد شد و انشاالله نصرت الهی نزدیک است.

حاجی عظمت راهپیمایی و اجتماع بزرگ اربعین را در تاریخ بی مثال توصیف کرد و گفت: این جمعیت عظیم شاید ۶، ۷ برابر حج است و در نهایت آرامش و امنیت برگزار می شود و اهمیت سخنان امام راحل (ره) که محرم و صفر را ضامن حیات اسلام می دانست در این اجتماع بزرگ روشن گردید.

ایشان در پایان خاطراتی از عملیات بیت المقدس، رمضان و والفجر ۸ برای حضار تعریف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *