آخرین اخبار

آقای حاجی با رئیس سازمان ثبت احوال کشور دیدار کرد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۹/۱با حضور در سازمان ثبت احوال کشور با آقای آوائی ریاست محترم سازمان ثبت احوال کشور دیدار و گفتگو کرد. حسینعلی حاجی ضمن تشکر از آقای آوائی در خصوص مسائل روز کشور باوی به گفتگو پرداخت و خواستار […]

اشتراک گذاری
15 آذر 1394
کد مطلب : 20298

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۹/۱با حضور در سازمان ثبت احوال کشور با آقای آوائی ریاست محترم سازمان ثبت احوال کشور دیدار و گفتگو کرد.

حسینعلی حاجی ضمن تشکر از آقای آوائی در خصوص مسائل روز کشور باوی به گفتگو پرداخت و خواستار پیگیری مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه شد که از جمله این مسائل عبارتند از:

۱- رسیدگی و تعیین تکلیف افرادی که از مادر ایرانی و پدر افغانی به دنیا آمده اند و حال بدون هیچ گونه هویتی زندگی می کنند

۲-در خواست موافقت رئیس سازمان ثبت احوال جهت ارائه خدمات شناسنامه ای و ثبت احوال از طریق دفتر پیشخوان دولت حبیب آباد به ساکنین حبیب آباد، کمشچه، شاپور آباد و روستاهای تابعه

۳-درخواست رسیدگی سریع به صدور کارتهای ملی جدید

وی در ادامه از خدمات و فعالیت های مسئولین ادارات ثبت احوال شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار، پرسنل خدوم آنها و همچنین از مدیریت و پرسنل ثبت احوال استان اصفهان تقدیر و تشکر کرد.

آقای آوائی ضمن خوش آمدگویی به آقای حاجی گفت: از دیدن جنابعالی که از دوستان قدیمی من هستید بسیار مسرور شدم و از دلسوزی و احساس مسئولیت جنابعالی تشکر ویژه ای دارم و هرگونه پیشنهاداتی در خصوص سازمان ثبت احوال و مصالح نظام داشته باشید آماده همکاری هستیم.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور در خصوص درخواست های آقای حاجی گفت: تعیین تکلیف افرادی که از مادر ایرانی و پدر افغانی به دنیا آمده اند جزء اولویتهای ما می باشد و تیم کاملی را برای این کار تعیین کرده ایم و امیدوارم در آینده ای نزدیک با کارشناسی دقیق نقطه نظرات خود را برای حل این معضل ارائه دهیم.

آقای آوائی همچنین دستور واگذاری خدمات ثبت احوال به دفتر پیشخوان دولت در حبیب آباد را صادر کرد

وی به نحوه صدور کارتهای جدید هوشمند ملی اشاره کرد و افزود: در چاپ و تأمین آن دچار محدودیتهایی هستیم و باید این پروژه را ظرف دو یا سه سال جمع کرده و به پایان برسانیم و برای سال آینده اعطای ۲۰ میلیون کارت به مردم عزیز را هدفگذاری کرده ایم و اگر جنابعالی در این مورد کمبودی در منطقه دارید بفرمائید تا اقدام کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *