آخرین اخبار

حاجی در خیمه عاشورائیان ولایتمدار: اثرات عمیق انقلاب اسلامی بر منطقه باعث عصبانیت استکبار شده است.

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با حضوردر جمع پرشور عزاداران حسینی که زیر خیمه عاشورائیان ولایتمدار سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را بپا کرده بودند به سخنرانی پرداخت. حسینعلی حاجی ضمن تقدیر از مردم مومن بخش میمه به ویژه ونداده ای های مقیم […]

اشتراک گذاری
30 آبان 1394
کد مطلب : 20178

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با حضوردر جمع پرشور عزاداران حسینی که زیر خیمه عاشورائیان ولایتمدار سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را بپا کرده بودند به سخنرانی پرداخت.

حسینعلی حاجی ضمن تقدیر از مردم مومن بخش میمه به ویژه ونداده ای های مقیم شاهین شهر که هر ساله با شکوه تر از سال قبل این خیمه را برپا می کنند به فلسفه قیام حضرت سیدالشهدا (ع) پرداخت و افزود: هدف از نهضت حضرت حسین بن علی (ع) احیای دین و اسلام ناب محمدی (ص) بود و به برکت آن قیام خونبار، در عصر امروز نیز نهضت امام خمینی (ره) بر کل منطقه موثر واقع شده است.

وی به اوضاع کنونی منطقه اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: سید عبدالملک بدرالدین، این جوان شجاع خود را شاگرد مکتب انقلاب اسلامی می داند و اذعان می کند که صحیفه امام خمینی (ره) را حفظ کرده و در انقلاب یمن از رهنمودهای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری الهام گرفته است. بدیهی است که مستکبران عالم از این گونه موضع گیری ها ناراحت و عصبانی باشند.

حاجی در بخش دیگری از سخنان خود، مقاومت ملت دلیر ایران اسلامی را موجب پایداری و دلگرمی مستضعفین جهان دانست و اضافه کرد: دشمن سعی کرد به انحاء مختلف ریشه انقلاب اسلامی را بخشکاند، نه در جنگ پیروز شد و نه در تحریم اقتصادی، اگر ما اقتصاد مقاومتی را جدی بگیریم و به دولت در اجرای آن کمک کنیم ضمن تثبیت پایه های مستحکم نظام، موجبات امیدواری کسانی را فراهم می کنیم که دل در گرو این انقلاب دارند.

ایشان در ادامه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص زیرساخت های لازم برای ایجاد اشتغال جدید ،حفظ اشتغال موجود و جذب سرمایه گذار ارائه کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *