آخرین اخبار

به یاری خدا و پیگیری آقای حاجی آب در کانالهای برخوار جاری شد.

حماسه سازان ، پس از چندین سال تضییع حقوق خریداران آب کانال کشاورزی به همت و تلاش پیگیرانه نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی بالاخره کمیسیون اصل ۹۰ مجلس سال گذشته رای به محکومیت وزارت نیرو و به نفع منطقه داد و ۱۰ میلیون متر مکعب آب در […]

اشتراک گذاری
27 آبان 1394
کد مطلب : 20126

حماسه سازان ، پس از چندین سال تضییع حقوق خریداران آب کانال کشاورزی به همت و تلاش پیگیرانه نماینده مردم شریف شهرستانهای شاهین شهر و میمه و برخوار درمجلس شورای اسلامی بالاخره کمیسیون اصل ۹۰ مجلس سال گذشته رای به محکومیت وزارت نیرو و به نفع منطقه داد و ۱۰ میلیون متر مکعب آب در کانالهای بل و حاجی آباد برای بیش از ۳۰ هزار خانوار کشاورز رها سازی نمود.

وزارت نیرو در پاسخ به نامه آقای حاجی برای رها سازی آب در سال ۹۴ صراحتاً اعلام کرد سال قبل به جهت محکومیت در کمیسیون اصل ۹۰ ، آب رها کردیم و برنامه ای برای دشت برخوار در سال ۹۴ نداریم. اما این پایان کار نبود و تلاشهای همه جانبه حسینعلی حاجی نتیجه داد ، وزیر نیرو در هامش نامه ایشان از تخصیص آب به منطقه خبر داد و بالاخره دشت حاصلخیز برخوار برای دومین سال پیاپی از آب بهره مند شد. برق خوشحالی در چشمان کشاورزانی که سال گذشته چندین برابر محصول درو کردند ، امروز هم دیدنی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *