آخرین اخبار

معاون وزیر جهاد کشاورزی در منطقه

حماسه سازان ،افشار، معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور اراضی کشور پنجشنبه ۹۴/۸/۱۴جهت بررسی وضعیت اراضی واقع در پروژه ورزشگاه نقش جهان اصفهان وارد شهرستان برخوار شد. اکنون و پس از ۲۰ سال تصرف غیر قانونی اراضی کشاورزی مزارع: صادق آباد، حسن آباد، محمد آباد، فقیر آباد و … که محل ارتزاق زارعین […]

اشتراک گذاری
26 آبان 1394
کد مطلب : 20116

حماسه سازان ،افشار، معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور اراضی کشور پنجشنبه ۹۴/۸/۱۴جهت بررسی وضعیت اراضی واقع در پروژه ورزشگاه نقش جهان اصفهان وارد شهرستان برخوار شد.

اکنون و پس از ۲۰ سال تصرف غیر قانونی اراضی کشاورزی مزارع: صادق آباد، حسن آباد، محمد آباد، فقیر آباد و … که محل ارتزاق زارعین برخواری است، امیدها برای رفع تصرف اراضی با پیگیری مجدانه نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی رنگ دیگری بخود گرفته است.

حاجی که مصوبه هیأت دولت را برای تصرف اراضی مازاد، اخذ کرده است با دعوت از جناب آقای افشار برای بازدید میدانی از منطقه سعی دارد قفل ۲۰ ساله این موضوع را بگشاید.

معاون وزیر جهاد کشاورزی پس از بازدید از مزارع یاد شده، در حسینیه قمر بنی هاشم (ع) خورزوق حضور یافت و ضمن استماع مطالب آقای حاجی و جمعی از مالکین، بر احقاق حقوق حقه آنان تأکید کرد.

رئیس سازمان امور اراضی کشور تصریح کرد: با مصوبه ای که نماینده محترم از هیأت وزیران گرفته و مستنداتی که شما ارائه می کنید و بازدیدی که بنده انجام دادم گرچه در این دعوا یک طرف دولت است ولی بنده قول می دهم از حقوق شما برای رفع تصرف از اراضی، تمام قد دفاع کنم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *