آخرین اخبار

حاجی در جمع طلاب شاهین شهر: نفوذ دشمنان توهم نیست، دلدادگی به آمریکا بسترنفوذ است.

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی صبح روز سه شنبه ۹۴/۸/۱۹با حضور در مدرسه علمیه اهل البیت (ع) شاهین شهر در جمع طلاب به ایراد سخن پرداخت و سوالات مختلف آنان را پاسخ گفت. حاجی با تبیین شرایط فعلی کشور، نفوذ را روش […]

اشتراک گذاری
25 آبان 1394
کد مطلب : 20087

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی صبح روز سه شنبه ۹۴/۸/۱۹با حضور در مدرسه علمیه اهل البیت (ع) شاهین شهر در جمع طلاب به ایراد سخن پرداخت و سوالات مختلف آنان را پاسخ گفت.

حاجی با تبیین شرایط فعلی کشور، نفوذ را روش جدید دشمن برای ضربه زدن به پایه های نظام اسلامی دانست و در تشریح این روش گفت: نفوذ رابطه بازیگرانی است که با استفاده از ابزار های مختلف مثل: پول، مقام، قدرت، شهرت و تهدید قصد دارند بر دیگران اثرگذار شوند و در واقع با ازبین بردن فکر آنها، فکر خودشان را جایگزین کنند و بدین ترتیب اگر کسی بتواند عقیده اش را بر کسانی موثر کند و نگاه آنها را تغییر دهد بر آنها نفوذ کرده است.

وی با طرح این سوال که چرا اکنون پس از ۳۷ سال از انقلاب اسلامی، موضوع اول کشور، نفوذ است توضیح داد: دشمنان این مرز و بوم و معاندین انقلاب اسلامی پس از آزمایش راه های مختلف از جمله تقابل رودرو با سخت افزارهایی مثل جنگ، کودتا، حمایت از منافقین و ترور دریافتند که این روشها برای آنها کاربردی ندارد و بایستی فکر دیگری بکنند از این رو روش نفوذ را برگزیده اند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ابزار تحریم را یکی دیگر از روشهای بکار گرفته شده از سوی دشمنان انقلاب اسلامی توصیف کرد و اظهار داشت: شکست های متوالی آنان در منطقه و نفوذ مقتدرانه ایران اسلامی در معادلات بین المللی آنها را سردرگم کرد و پیروزی متوالی جبهه مقاومت و شکل گیری انقلاب هایی متأثر از انقلاب اسلامی عصبانیتی روز افزون برایشان بهمراه داشت و لذا از این حربه نیز طرفی نبستند.

ایشان با بیان اینکه بیشترین تحریمها که از ابتدای انقلاب اسلامی بر کشور ما تحمیل شده است، تحریم هایی نظامی و دفاعی است تصریح کرد: اتفاقاً بیشترین پیشرفتها در همین زمینه برای کشور ما محقق شده چرا که با روحیه جهادی و بسیجی و بدون تکیه به بیگانگان توانسته ایم به میزانی که هدف گذاری کرده ایم چه از لحاظ تکنولوژی و چه از لحاظ حضور و اقتدار برسیم. اما آن بخشی که دچار آسیب شد بخش عمومی ما بود که دلالت بر ضعف روحیه ما در این بخش دارد.

حسینعلی حاجی با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در کشور گفت: در این حوزه متأسفانه دچار خود تحریمی هستیم و در حالیکه بیشترین فشارها بربخش تولید داخلی وارد می شود یک مسئول در وزارت صنعت، معدن و تجارت، عاشقانه پای واردات بی رویه ایستاده است و هر روز ضربات مهلکی را بر بدنه اشتغال کشور وارد          می کند.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن هشدار به سهل انگاران و ساده اندیشان که نفوذ را توهم می دانند، دلدادگی آنها به آمریکا را بستر این نفوذ دانست و اظهار امیدواری کرد با حضور قاطعانه و بیداری همه جانبه مردم انقلابی ، نفوذ دشمن نیز مثل سایر روشهای او خنثی شود.

وی در پایان به سوالات مختلف سیاسی طلاب به صراحت پاسخ داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *