آخرین اخبار

حاجی در بازدید از کمیته امداد امام خمینی(ره) شاهین شهر ومیمه :مراجعه مردم نعمت خدا بر ماست باید قدر آنرا بدانیم.

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۱ صبح روز  سه شنبه ۹۴/۸/۱۹با حضور در جمع پرسنل کمیته امداد امام خمینی (ره) شاهین شهر و میمه ضمن استماع گزارشی از وضعیت ستادی ، پرسنلی و مددجویان این مدیریت از زحمات آنان قدردانی کرد. حسینعلی […]

اشتراک گذاری
25 آبان 1394
کد مطلب : 20076

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۱ صبح روز  سه شنبه ۹۴/۸/۱۹با حضور در جمع پرسنل کمیته امداد امام خمینی (ره) شاهین شهر و میمه ضمن استماع گزارشی از وضعیت ستادی ، پرسنلی و مددجویان این مدیریت از زحمات آنان قدردانی کرد.

حسینعلی حاجی، کار امداد رسانی و حمایت را دارای ظرافت توصیف کرد و افزود: شما با قشری تماس دارید که باید سنگ صبور او باشید بنابراین هر چه می توانید صبر خود را در مقابل این قشر ضعیف بالا ببرید تا خدای نکرده، خاطر مراجعه کننده ای رنجیده نشود.

وی با بیان اینکه تنها خداست که از ماهیت واقعی انسانها با خبر است خاطرنشان ساخت: همه ما از سوی خدا با وسایلی آزمایش می شویم و وسیله آزمایش شما، بندگان مستمندی هستند که راه به جایی نمی برند و به این نهاد مقدس که همزاد انقلاب و مزین به نام معمار آن و بنیانگذار جمهوری اسلامی است پناه می آورند، پس باید بدانیم که با چنین شخصی که هیچ راهبردی به غیر از این ندارد چگونه رفتار کنیم مطابق فرمایش امام حسین (ع) این مراجعات نعمت های خدا بر ما و شماست و باید آنرا قدر بدانیم.

طراح طرح دوفوریتی حمایت از ۶ میلیون از کار افتاده نیازمند که طرحش بیشترین تعداد امضاء را در ادوار مجلس بنام خود ثبت کرده است با ارائه جزئیاتی از این طرح گفت: بحمدلله یک از برکات حضورم در بین اقشار آسیب پذیر جامعه به یاری ام آمد تا این طرح که نقطه عطفی درحمایت از محرومین و ریشه کنی فقر مطلق خواهد بود با استقبال همه نمایندگان مردم در مجلس مواجه شود و انشاالله پس از حدود ۸ طرح دیگر که در نوبت رسیدگی هستند به تصویب مجلس شورای اسلامی خواهد رسید.

حاجی با اظهار رضایت از عملکرد پرسنل خدوم کمیته امداد امام خمینی(ره) شاهین شهر و میمه تصریح کرد:مدیریت موفق آقای شانظری در شهرستان مایه سربلندی است و امیدوارم خداوند روحیه جهادی و محبت با مردم، را در شما تقویت کند.

پیش از سخنان نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر ومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، آقای شانظری مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شاهین شهر و میمه ضمن عرض خیر مقدم از تلاشهای صورت گرفته در جهت حمایت از محرومین توسط آقای حاجی تمجید کرد و افزود: باعث افتخار ماست که توسط جنابعالی نام این منطقه امروز، در کل کشور مطرح است و حضور فعالانه شما در کمیسیونها و صحن علنی، گویای تلاش شبانه روزی شماست.

وی پس از ارائه گزارشی از وضعیت اداره متبوعش از آقای حاجی خواست تا با حضور در منزل سه تن از مددجویان این نهاد در شاهین شهر از آنها دلجویی و احوالپرسی کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *