آخرین اخبار

دیدارآقای حاجی با مدیر عامل شرکت توسعه اماکن ورزشی کشور

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۸/۱۷با حضور در وزارت ورزش و جوانان با آقای مدبر مدیر عامل شرکت توسعه اماکن ورزشی کشور دیدار و در خصوص وضعیت اماکن ورزشی حوزه انتخابیه اش بحث و تبادل نظر کرد. حسینعلی حاجی ضمن […]

اشتراک گذاری
22 آبان 1394
کد مطلب : 20027

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۸/۱۷با حضور در وزارت ورزش و جوانان با آقای مدبر مدیر عامل شرکت توسعه اماکن ورزشی کشور دیدار و در خصوص وضعیت اماکن ورزشی حوزه انتخابیه اش بحث و تبادل نظر کرد.

حسینعلی حاجی ضمن تقدیر و تشکر از آقای مدبر، توضیحاتی در مورد وضعیت اماکن ورزشی دو شهرستان داد و خاطر نشان کرد: در این دو شهرستان هیچ نوع ورزشگاهی وجود ندارد این در صورتی است که هردو شهرستان در رشته های مختلف ورزشی قهرمانان زیادی را پرورش و تقدیم جامعه ورزشی نموده اند.

وی در ادامه با اشاره به مذاکراتش با وزیر محترم ورزش وجوانان در این خصوص افزود: به آقای دکتر گودرزی توضیحات لازم را در خصوص وضیعت ورزش دو شهرستان ارائه کرده و در رابطه با جوان بودن و مهاجر پذیری شاهین شهر مطالبی را به ایشان گوشزد کردم.

آقای حاجی به موضوع احداث ورزشگاه بزرگ شاهین شهر پرداخت و گفت: اعضای شورای شهر و مسئولین امر صورتجلسه ای را تنظیم نموده اند و در مجموع قرار شد ورزشگاهی با مشارکت شهرداری و صنایع مستقر در شهرستان، بصورت یک سوم توسط شهرداری، ۱/۳ نیز توسط صنایع و مابقی آن توسط وزارت ورزش و جوانان احداث شود که شهرداری آمادگی واگذاری زمین و شروع عملیات ساختمانی را دارد و انشاالله مجوز ماده ۲۱۵ و نیز اعتبار مورد نظر آن توسط وزارت ورزش و جوانان تامین گردد.

آقای مدبر نیز ضمن تشکر و قدردانی از آقای حاجی در خصوص اینکه موضوع ساخت ورزشگاه را چگونه    می توان عملیاتی کرد گفت : نیاز است شهرداری و شورای اسلامی شهر شاهین شهر زمین را مشخص و اختصاص دهند و ابعاد زمین را تعیین کنند بعد از مشخص شدن زمین بایستی شروع به طراحی نمائیم. از ماده ۱۸۰ یاصنایع موجود مستقر در منطقه و یا شهرداری و شورای شهر استفاده کنیم که کد اجرائی آن توسط ماده ۱۸۰ اخذ شود. که اگر موارد مذکور زودتر انجام ، کد گرفته شده و در بودجه سال ۹۵ گنجانده شود و ماده ۱۸۰ آن محقق گردد می توان پروژه را در فازهای مختلف که شامل فاز اول زمین چمن ، پیست دو و میدانی، امکانات رفاهی،فاز دوم سکوی تماشچیان و فاز سوم فضای اطراف سکوها است تعریف کنیم.

وی در پایان اظهار داشت: مجموعه فاز اول، دوم و سوم بدون احتساب قیمت زمین مبلغ ۲۵ میلیارد تومان هزینه دارد.

IMG_8285 IMG_8293

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *