آخرین اخبار

آقای حاجی با مدیر امور راه وترابری و مدیریت عمران شهری و روستایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور دیدار کرد.

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۸/۱۷با حضور در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با آقای مهندس رحمانی مدیر امور راه وترابری و مدیریت عمران شهری و روستایی این سازمان دیدار و گفتگو کرد. حسینعلی حاجی در ابتدای سخنان خود […]

اشتراک گذاری
22 آبان 1394
کد مطلب : 20014

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۴/۸/۱۷با حضور در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با آقای مهندس رحمانی مدیر امور راه وترابری و مدیریت عمران شهری و روستایی این سازمان دیدار و گفتگو کرد.
حسینعلی حاجی در ابتدای سخنان خود به موضوع پروژه مترو شاهین شهر پرداخت و گفت: با توجه به جلسه ای که در شرکت مادر تخصصی حمل ونقل ریلی کشور داشتیم و با توجه به رشد ۵/۶ دهم درصدی رشد جمعیت و توسعه شاهین شهر ، با پیگیریهای انجام شده در خصوص۱۹/۷کیلومتر از پروژه مترو شاهین شهر – اصفهان، مطالعات فاز ۲و۱ انجام شده و موضوع خاکبرداری آن در دست اقدام می باشد و قسمتی از آن نیز از سطح زمین عبور می کند.
وی به اخذ مصوبه شورای ترافیک و هزینه های این پروژه اشاره کرد وافزود: اعتبارات شهرداری به تنهایی کفاف اجرای این پروژه را نمی دهد بطوریکه ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار فقط هزینه خرید واگنها می باشد که با کمک جنابعالی و سایر مسئولین انشاالله بتوانیم آن را به پیمانکار جهت اجرا محول نمائیم.
دراین جلسه که شهردار،رییس ویکی از اعضای شورای اسلامی شاهین شهر نیز حضور داشتند،آقای امیری شهردار شاهین شهر ضمن معرفی آقای ابطحی به عنوان مشاور پروژه، درمورد مسیر، برآورد هزینه ها و نحوه اجرای پروژه مذکور و مشارکت شهرداری اصفهان و شاهین شهر و نیز موارد فنی آن توضیحاتی کاملی ارائه نمود و از آقای مهندس رحمانی در خواست مساعدت ویژه کرد.
آقای مهندس رحمانی ضمن خوش آمدگویی به آقای حاجی وسایر همراهان گفت: شما می توانید پروژه را شروع نمائید تا ماده ۲۱۵ آن بعداً به تصویب برسد و انشاالله ما موضوع را در کمیسیون مطرح خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *