آخرین اخبار

آقای حاجی خبرداد: تصویب منطقه ویژه اقتصادی شاهین‌شهر با گرایش هوایی در کمیسیون اقتصادی مجلس

نماینده مردم شهرستان‌های برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس گفت: کمیسیون اقتصادی مجلس منطقه ویژه اقتصادی شاهین‌شهر با گرایش صنعت هوایی را برای مطرح ‌شدن در صحن علنی به تصویب رساند. حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر با تشریح جزئیات تصویب مصوبه ایجاد منطقه ویژه اقتصادی شاهین‌شهر با گرایش هوایی در […]

اشتراک گذاری
16 آبان 1394
کد مطلب : 19980

resized_1312055_707

نماینده مردم شهرستان‌های برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس گفت: کمیسیون اقتصادی مجلس منطقه ویژه اقتصادی شاهین‌شهر با گرایش صنعت هوایی را برای مطرح ‌شدن در صحن علنی به تصویب رساند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر با تشریح جزئیات تصویب مصوبه ایجاد منطقه ویژه اقتصادی شاهین‌شهر با گرایش هوایی در کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌هایی که در شهرستان شاهین‌شهر و میمه نهفته است و با توجه به تجاربی که در زمان تصدی مسئولیت فرمانداری ویژه کاشان داشتم؛ برای تصویب ایجاد منطقه ویژه اقتصادی با گرایش صنعت هوایی تلاش شد.

وی با بیان اینکه این تلاش‌ها بعد از چند ماه نتیجه داده و مطالعات طرح صورت گرفته؛ افزود: شهریورماه امسال لایحه ایجاد منطقه ویژه اقتصادی شاهین‌شهر با گرایش صنعت هوایی به امضای رئیس‌جمهور رسید و تقدیم مجلس شورای اسلامی شد.

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس تصریح کرد: در ادامه پس از پیگیری‌های صورت گرفته گروه اقتصادی این لایحه تصویب و به‌زودی در صحن علنی مجلس مطرح می‌شود.

وی با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی شاهین‌شهر با گرایش هوایی بالغ ‌بر یک‌هزار و ۵۰۰ هکتار وسعت را در برمی‌گیرد، تأکید کرد: با تلاش‌های فراوان تاکنون ۵۰ امضا از نمایندگان برای تصویب این طرح در صحن علنی مجلس جمع‌آوری ‌شده است.

حاجی‌دلیگانی با بیان اشتغال‌زایی بیش از ۳ هزار نفر به‌صورت مستقیم در این طرح گفت: طرح ویژه اقتصادی شاهین‌شهر برای نزدیک به ۱۰ هزار نفر به‌صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد می‌کند و حتی از مهاجرت سرمایه‌گذاران جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *