آخرین اخبار

پیگیری تکمیل شبکه جمع آوری فاضلاب

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت۰۶/۳۰صبح روز چهارشنبه ۹۴/۸/۰۶با حضور در دفتر مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان آخرین وضعیت شبکه جمع آوری فاضلاب حوزه انتخابیه خود را پیگیری کرد. دراین جلسه که روسای شورای اسلامی و شهرداران گز و […]

اشتراک گذاری
09 آبان 1394
کد مطلب : 19912

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت۰۶/۳۰صبح روز چهارشنبه ۹۴/۸/۰۶با حضور در دفتر مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان آخرین وضعیت شبکه جمع آوری فاضلاب حوزه انتخابیه خود را پیگیری کرد.

دراین جلسه که روسای شورای اسلامی و شهرداران گز و گرگاب نیز به دعوت ایشان حضور داشتند، مسائل این دو شهر بصورت ویژه بررسی شد.

مهندس امینی خطاب به حاضرین گفت: با پیگیری آقای حاجی خوشبختانه مدیریت فروش پساب در کل کشور از آب منطقه ای به آبفا واگذار شد و اگر شهرهایی مثل دولت آباد، دستگرد و خورزوق با راهنمایی ایشان مشارکت در انجام پروژه جمع آوری شبکه فاضلاب در ازای خرید پساب برای آبیاری فضای سبز را پذیرفتند، بدون شک فضای سبزشان را برای آینده بیمه کرده اند.

حسینعلی حاجی نیز ضمن تشکر از حسن توجه مدیر عامل آبفای استان به حوزه انتخابیه اش اظهار داشت: برای این موضوع مشارکت بین شهرداریها و شرکت آبفا بارها با آقای نوبخت، معاونین وی و مدیران کشوری آبفا مذاکره کردم و این بهترین نوع از گزینه های اتمام طرح در دو شهرستان است چرا که اگر منتظر اعتبارات دولت باشیم با این وضع، دهها سال طول می کشد تا فاضلاب دو شهرستان تکمیل شود.

وی با توصیه به شهرداران و روسای شورای اسلامی گز و گرگاب به تسریع در ورود به این مقوله، افزود: هم اکنون هر لیتر پساب، بیش از یک میلیارد و دویست میلیون تومان به متقاضیان فروخته می شود و روح حیات یک شهر به فضای سبز آن است اگر امروز چاههای عمیق مربوط به آبیاری فضای سبز منطقه خشک شده بدانید بهترین گزینه ، استفاده از پساب است، پسابی که شاید اگر دیر بجنبید قطره ای از آن برای فروش باقی نخواهد ماند.

IMG_3856 IMG_3857

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *