آخرین اخبار

بازدید از بیمارستان غرضی اصفهان

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ظهر روز پنجشنبه ۹۴/۸/۷با حضور در بیمارستان غرضی اصفهان ضمن بازدید از هتلینگ و قسمت های دیگر با رئیس بیمارستان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار حاجی با اشاره به نزدیکی بیمارستان مرحوم غرضی به شهرستان […]

اشتراک گذاری
09 آبان 1394
کد مطلب : 19904

۲۰۱۵۱۰۲۸_۱۲۳۹۲۶

حماسه سازان ، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ظهر روز پنجشنبه ۹۴/۸/۷با حضور در بیمارستان غرضی اصفهان ضمن بازدید از هتلینگ و قسمت های دیگر با رئیس بیمارستان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حاجی با اشاره به نزدیکی بیمارستان مرحوم غرضی به شهرستان برخوار تأکید کرد: از آنجائیکه سازمان تامین اجتماعی، بخاطر وجود این مرکز در نزدیکی ما، تاکنون مایل به راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی در برخوار نبوده گله مندیم.

وی به پیگیری های صورت گرفته و موافقت سازمان تامین اجتماعی با ایجاد درمانگاه در برخوار اشاره کرد و خواستار همکاری این بیمارستان برای پشتیبانی از این درمانگاه شد.

دکتر مهدی ناقوسی رئیس این بیمارستان نیز ضمن عرض خیر مقدم و اظهار خرسندی از بازدید آقای حاجی از بیمارستان غرضی، گزارشی از وضعیت مرکز و چگونگی خدمت رسانی به بیماران ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *