آخرین اخبار

بررسی مشکلات ایثارگران در جلسه با شورای معتمدین معین

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه ۹۴/۷/۳۰با حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران شاهین شهر و میمه، مشکلات جامعه ایثارگری را بررسی کرد. شورای معتمدین معین بنیاد، اخلال در روند درمان ایثارگران و خانواده هایشان ، اشتغال فرزندان، […]

اشتراک گذاری
06 آبان 1394
کد مطلب : 19874

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه ۹۴/۷/۳۰با حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران شاهین شهر و میمه، مشکلات جامعه ایثارگری را بررسی کرد.

شورای معتمدین معین بنیاد، اخلال در روند درمان ایثارگران و خانواده هایشان ، اشتغال فرزندان، مسکن و امور رفاهی آنها را از جمله موارد مهم دانسته و خواستار پیگیری حل آنها شدند

مسئول درمان بنیاد، ضمن تقدیر از اقدام انقلابی آقای حاجی در حمایت از جامعه ایثارگری گفت: بنده پس از اخلال بوجود آمده در امور درمانی با جنابعالی تماس گرفتم و شما بلافاصله در خصوص رفع فوری این مشکل تذکر دادید و رئیس مجلس با تایید تذکرتان بنیاد شهید را موظف به رفع مشکل کرد و خوشبختانه بصورت دو ماهه این موضوع مرتفع شد اما از فردا صبح قرارداد موقت دو ماهه تمام می شود و نیاز به همت مجدد جنابعالی داریم.

حسینعلی حاجی نیز بلافاصله ضمن تماس با معاون آقای دکتر نوبخت، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور خواستار حل مشکل شد.

دکتر صالح خطاب به نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: که براساس تذکر جنابعالی تا پایان شهریور ۹۵ قرارداد درمانی امضاء کرده ایم و موضوع دو ماهه برای ما قابل قبول نیست.

وی اطمینان داد مساله را از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور پیگیری کرده و از آقای حاجی خواست ایشان نیز از کانال بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور موضوع را دنبال کند.

در پایان این جلسه مقرر گردید سه نفر از اعضای حاضر در جلسه مسائل ومشکلات را دسته بندی و در اولین فرصت ممکن ، در تهران برای موضوعات طرح شده ،چاره اندیشی شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *