آخرین اخبار

به همت آقای حاجی کلانتری لایبید مجدداً فعال شد.

حماسه سازان ،کلانتری ۱۴ لایبید که مصوبه ناجا را دارد و ساختمان ، تأمین دو دستگاه خودرو و تجهیزات آن به همت اهالی و شورای اسلامی این شهر در اختیار نیروی انتظامی گذاشته شده بود پس از حدود ۱/۵ سال فعالیت در سال ۸۹ جمع آوری گردید. همزمان با شروع مسئولیت آقای حاجی، مردم و […]

اشتراک گذاری
06 آبان 1394
کد مطلب : 19864

حماسه سازان ،کلانتری ۱۴ لایبید که مصوبه ناجا را دارد و ساختمان ، تأمین دو دستگاه خودرو و تجهیزات آن به همت اهالی و شورای اسلامی این شهر در اختیار نیروی انتظامی گذاشته شده بود پس از حدود ۱/۵ سال فعالیت در سال ۸۹ جمع آوری گردید.

همزمان با شروع مسئولیت آقای حاجی، مردم و شورای اسلامی لایبید خواستار فعالیت مجدد این کلانتری شدند و این مهم در دستور کار ایشان قرار گرفت.

دغدغه تامین امنیت مردم باعث شد تا پس از ایجاد کلانتری دستگرد و ایستگاه پلیس در شهرک سیمرغ خورزوق اینک و با اخذ دستور از فرمانده محترم ناجا و عنایت سردار آقاخانی فرمانده انتظامی استان اصفهان، کلانتری ۱۴ لایبید در روز سه شنبه ۹۴/۷/۲۸مجدداً آغاز فعالیت نماید.

حسینعلی حاجی در آئین افتتاح این کلانتری، با توجه به حضور معاون استاندار در این مراسم، به مشکل آب آشامیدنی مردم این شهر اشاره کرد و خواستار حل آن شد.

وی بهره مندی این شهر و روستاهای موته، لوشاب و حسن رباط از نعمت آب آشامیدنی سالم را حق مسلم آنها توصیف کرد و با ارائه راهکاری در جهت تحقق این حق ، تقاضای اقدام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *