آخرین اخبار

حاجی در جمع عزاداران حسینی هیأت رزمندگان گرگاب: دوستی با اهل بیت (ع)، گناه یمنی ها از دید عربستان است.

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه روز سه شنبه ۲۸/۷/۹۴ با حضور در خیمه شهدای هیأت رزمندگان اسلام گرگاب در جمع با شکوه و هزاران نفری این هیأت سخنرانی کرد. وی حضور جوانان مومن و انقلابی را در کنار رزمندگان عرصه دفاع مقدس […]

اشتراک گذاری
06 آبان 1394
کد مطلب : 19861

IMG_3396

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه روز سه شنبه ۲۸/۷/۹۴ با حضور در خیمه شهدای هیأت رزمندگان اسلام گرگاب در جمع با شکوه و هزاران نفری این هیأت سخنرانی کرد.

وی حضور جوانان مومن و انقلابی را در کنار رزمندگان عرصه دفاع مقدس و زیر خیمه شهدا بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: بنده هرساله توفیق حضور در این هیأت را دارم و از اینکه هرساله بر جمعیت جوان این مراسم افزوده می شود بسیار خوشحالم.

حسینعلی حاجی با اشاره به عروج عارفانه خادم الحسین (ع)، مرحوم حاج رجبعلی شاهرجبیان در فاجعه منا تصریح کرد: در تمامی نقاط دو شهرستان، حضور جوانان پرشور در هیئات مشهود است و این بی ارتباط با تقابل تفکر وحشیگری سلفی و وهابی با اعتقاد ناب شیعی نیست. آنچه خروجی این مراسم هاست پرورش جوانان تربیت شده در مکتب حسین (ع) است.

ایشان سپس به مسائل منطقه پرداخت و گفت: وقایع امروز یمن گویای بسیاری از حقایق است. حقیقت مکتب حسین (ع) در هماورد امروز این کشور ستمدیده با ائتلاف غربی-عربی کاملاً مشهود است گناه امروز عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در یمن، محب بودن آنهاست، آنها اهل بیت (ع)، انقلاب اسلامی ، رهبر عزیز انقلاب و تشیع را دوست دارند و به همین گناه توسط رژیم آل سعود مجازات می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *