آخرین اخبار

واکنش آقای حاجی به سفر ۱۴۰ نفره نمایندگان مجلس با هزینه شرکت توانیر

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به سفر ۱۴۰ نفره جمعی از نمایندگان مجلس به همراه خانواده شان به مشهد مقدس با هزینه شرکت توانیر واکنش نشان داد. حسینعلی حاجی با اشاره به مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی موسوم به طرح حمایت از صنعت […]

اشتراک گذاری
28 مهر 1394
کد مطلب : 19837

122918
حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به سفر ۱۴۰ نفره جمعی از نمایندگان مجلس به همراه خانواده شان به مشهد مقدس با هزینه شرکت توانیر واکنش نشان داد.
حسینعلی حاجی با اشاره به مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی موسوم به طرح حمایت از صنعت برق که به وزارت نیرو اجازه داده ۷۰ درصد منابع حاصل از واگذاری های مرتبط با صنعت برق را برای تکمیل طرح های نیمه تمام به توانیر اختصاص دهد گفت: در زمان بررسی این طرح، تمام فکر نمایندگان مردم اتمام طرح های نیمه تمام بود و از وضعیت نامناسب شرکت توانیر و بدهی های این شرکت چنین بر می آمد که علیرغم صرفه جویی، توان اداره خود شرکت را هم ندارد اما متاسفانه امروز می شنویم که ریخت و پاش در آن ادامه دارد.
وی سفر ۱۴۰ نفراز نمایندگان مجلس به همراه خانواده شان به مشهد را یکی از مصادیق این عدم صرفه جویی دانست و تصریح کرد: در خبرها خواندم که آقای کردی مدیرعامل توانیر اذعان کرده هر ۲ سال یکبار نمایندگان مجلس را جهت آشنایی با صنعت برق به مشهد می برد!! این جای تأسف است که یک مدیرعامل در توجیه اقدام خود یک دلیل این چنینی را برای افکار عمومی بیان می کند. چرا که ضرورت حضور ۲ سال یکبار نمایندگان به همراه خانواده شان جهت آشنایی با صنعت برق، آن هم همیشه در یک نقطه از کشور تعجب برانگیز است!
حاجی در پایان ،پرداخت بدهی بیست هزار میلیارد تومانی توانیر به پیمانکاران، تولیدکنندگان برق و سیستم بانکی را با این گونه کارهاو اقدامات مشابه، نشدنی دانست و اظهار داشت: بنده علیرغم دعوت به اینگونه سفرهای تشریفاتی و غیر ضروری هیچکدام را نپذیرفته ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *