آخرین اخبار

با پیگیری های آقای حاجی صورت گرفت:

حماسه سازان ،ارسال درخواست اضافه شدن ورزشگاه بزرگ شاهین شهر به طرح احداث فضاهای ورزشی در سطح کشور از سوی وزیر محترم ورزش و جوانان به ریاست سازمان برنامه ریزی کشور. پس از پیشنهاد احداث ورزشگاه شاهین شهر و بیش از دو سال پیگیری از سوی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه […]

اشتراک گذاری
27 مهر 1394
کد مطلب : 19805

حماسه سازان ،ارسال درخواست اضافه شدن ورزشگاه بزرگ شاهین شهر به طرح احداث فضاهای ورزشی در سطح کشور از سوی وزیر محترم ورزش و جوانان به ریاست سازمان برنامه ریزی کشور.

پس از پیشنهاد احداث ورزشگاه شاهین شهر و بیش از دو سال پیگیری از سوی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، سرانجام با موافقت وزارت ورزش وجوانان، مکاتبات جهت قرار گیری این طرح در مجموعه طرح های توسعه و احداث فضای ورزشی به مراحل نهایی خود رسید.

در همین راستا محمود گودرزی وزیر محترم ورزش و جوانان طی نامه ای به آقای دکتر نوبخت معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه ریزی کشور خواستار موافقت آن سازمان با اضافه شدن پروژه ورزشگاه شاهین شهر به طرح احداث فضاهای ورزشی در سطح کشور، شد.

در این نامه آمده است:

احتراماً، پیرو درخواست نماینده محترم مردم شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی و مکاتبات پیوست خواهشمند است موافقت فرمائید موضوع احداث استادیوم شاهین شهر به طرح احداث فضاهای ورزشی در سطح کشور(۳۰۵۸۰۴۱) اضافه گردد.

لازم به ذکر است که طبق مذاکرات انجام شده مقرر گردید که ۳/۱ هزینه های اجرایی توسط شورای محترم شهر، ۳/۱ توسط منابع استانی و بقیه توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور تامین گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *