آخرین اخبار

افتتاح مدرسه فدک میلاد شاهین شهر

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی درتاریخ ۹۴/۷/۱به مناسبت سالروز بازگشایی مدارس به مدرسه فدک شاهین شهر رفت تا در مراسم افتتاحیه این مدرسه شرکت کند. حسینعلی حاجی در این مراسم ضمن خوش آمد گویی به دانش آموزان و اولیای دانش آموزان فصل تعلیم […]

اشتراک گذاری
11 مهر 1394
کد مطلب : 19624

حماسه سازان ،نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی درتاریخ ۹۴/۷/۱به مناسبت سالروز بازگشایی مدارس به مدرسه فدک شاهین شهر رفت تا در مراسم افتتاحیه این مدرسه شرکت کند.

حسینعلی حاجی در این مراسم ضمن خوش آمد گویی به دانش آموزان و اولیای دانش آموزان فصل تعلیم و تربیت را تبریک گفت و به موضوع مدارس در حال احداث و نیمه کاره شهرستان پرداخت و افزود: دو مدرسه را شهرداری و شورای شهر قرار بود که تکمیل کرده و تحویل دهند که یکی از آنها را در حال حاضر شاهد افتتاحش هستیم و یک مدرسه دیگر نیمه تمام است که انشاالله آقای شهردار و اعضای شورای شهر آن را به سرانجام برسانند و سه مدرسه هم توسط بنیاد برکت که از اعتبارات در اختیار این نهاد توسط مقام معظم رهبری پشتیبانی می شود در حوزه شاهین شهر در حال احداث است که باید اختصاص اعتبارات نقدی آن سرعت پیدا کند و به فضاهای آموزشی شهر اضافه شود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: خیرین هم بحمدلله زحمات خوبی را در این راستا متقبل شده اندکه از آنها نیز تشکر می کنم. اما یک بخشی از این امر مربوط به آقای رئیسی، رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور بوده که قول آن را قبلاً داده اند ولی هنوز آن طور که باید و شاید به غیر از مدرسه ای که در مورچه خورت کمک کردند انجام نشده است.

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به خدمات مدیر آموزش و پرورش شاهین شهر ادامه داد: آقای کمال انصافاً در پیگیری فضاهای آموزشی و دیگر مسائلی که در خصوص آموزش و پرورش لازم است دنبال کنند کوشا هستند و زحمت می کشند به عنوان نماینده و خادم مردم لازم است که از ایشان تشکر کنم.

حسینعلی حاجی به نرخ رشد جمعیت در شاهین شهر اشاره کرد و گفت: ما بایستی تلاش مضاعفی را انجام دهیم تا بتوانیم فضاهای آموزشی و مدارس یک نوبته خود را افزایش دهیم، آقای فرماندار در این راستا تلاش می کنند که بتوانند در سال دو سوم هزینه ساخت یک مدرسه را از اعتبارات عمرانی تامین کنند در حالی که تعداد مدارس یک نوبته ما و فضاهایی که ما نیاز داریم بیشتر از این است. در جلسه ای هم که آقای استاندار برای افتتاح پروژه های هفته دولت حضور داشت گفتم که شاهین شهر بنیه اش در مباحث اداری از گذشته ضعیف بوده است لازم است در بحث شاخص های مربوط به تمک دارایی های سرمایه ای تجدید نظر شود و برای این عقب افتادگی که در فضاهای آموزشی این شهرستان وجود دارد، تلاش بیشتری انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *